şarz dinamosu sökme

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

şarz dinamosu sökme

Mesaj #1 gönderen suvos » Pzt Kas 21, 2011 11:45 am

merhaba arkadaşlar altarnatörüm aküyü şarz etmiyordu bende ustaya kadar gidip aküyü yememek için söküp götüreyim dedim ama karbüratörden sonra kaldım manifolta takılıyor çıkmıyor.tabi karbüratördede sorun var oda gidecek.tamamen manifoltları çıkrmammı lazım nerdeyse motoru indirecem yardım edermisiniz acil yardım :ağla: birde araba çalışırken birden stop ediyor bu neden olabilir karbüratörmüdür.

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: şarz dinamosu sökme

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Pzt Kas 21, 2011 1:25 pm

Aşağıdaki linkten nasıl söküldüğünü izleyebilirsin bi fikir verir en azından birkaç part halinde ben sadece 1.partı yolluyorum diğerleri de muhtemelen youtube sayfası açılınca yan tarafta görünecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=4ewXkdPgsa4
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

Cvp: şarz dinamosu sökme

Mesaj #3 gönderen suvos » Pzt Kas 21, 2011 7:34 pm

subutay2006 yazdı:Aşağıdaki linkten nasıl söküldüğünü izleyebilirsin bi fikir verir en azından birkaç part halinde ben sadece 1.partı yolluyorum diğerleri de muhtemelen youtube sayfası açılınca yan tarafta görünecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=4ewXkdPgsa4
çok teşekkür ederim bugün nerdeyse tüm motoru indirme yolu ile söktüm şimdi ustaya götürme vakti umarım çok pahalı deyildir çünki daha çokkkkk işimiz var bu totoş'la :kehkeh:

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir