skoda favorid disbiritör ve elektronik ateşleme

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosvoscu7389
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: skoda favorid disbiritör ve elektronik ateşleme

Mesaj #11 gönderen vosvoscu7389 » Prş Oca 05, 2012 6:30 pm

bnm arabanın disbiritör de ölü avans otomatiğide ölü bobinde ölü o yüzden herkes diyoki geç skoda ya ama malzemenin kalitelisinden al bi daha bişey olmaz kolay kkolay orjinal malzeme aldıktan sonra snmıorum bişey olacağını bide skoda da alman malı bizim golf 1 vardı radyatör kapağını bulamadık skodanın kini taktık cokta güzel oldu tertemiz

iyi soför kalmaz rampada müslüm gürses sığmaz ıpoda :)
vosvoscu7389
Vosdost

Mesaj #12 gönderen vosvoscu7389 » Prş Oca 05, 2012 6:33 pm

bide ben öyle fazla yol yapan birisi değilim ona rağmen 6 ayda bi platin yüzünden yolda kalmak adamın zoruna gidiyor arabada hiçbiryerde sorun yok bi platin yakınca yolda kalıyorsunuz 4 yıldır vosvos kullanıyorum değiştirdiğim platin sayısı 10 u geçmiştir geçen sokada cıyla konuştum
dediği ben 3 yıldır kullanıyorum sadece buji kablolarını değiştirdim oda keyfe keder
iyi soför kalmaz rampada müslüm gürses sığmaz ıpoda :)
Blueeagle
Vosdost
Vosvosumun adı: Arthur

Mesaj #13 gönderen Blueeagle » Cum Oca 06, 2012 9:08 am

Pertronix kullanıpta yolda kalan var mı acaba? Yurtdışı sitelerde bakıyorum. Vosvosların çoğunda takılı. T3 yerine taktırmak istemiştim pahalı gelmişti. Yurtdışına çıkınca almayı düşünüyorum. Ama alsam da t3 ateşlemeyi satmayacağım benim şu an işimi iyi görüyor bulması zor oluyor o yüzden yedekte kalır.

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir