far ve teyp sorunuuuuuuuuuu

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
unalkaragul
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

far ve teyp sorunuuuuuuuuuu

Mesaj #1 gönderen unalkaragul » Sal Eki 09, 2012 3:54 pm

merhaaba arkadaslar. 2tane sorunum var..... benım aracımın parklarında sıkıntı yokta ...normaller ve uzunlar bazen sorunsuz calsıyor..bazen kesılıyor yanmıyor..bazen bı yanıyor bı sonuyor..kendı kendıne sellektör yaparmıs gıbı yanıp sonuyorrrr anlam veremedım......birde aracıma anfi bass aldım....araba calısmazken hıc sıkıntı yok teyp calıısıyor kapanmıyor...fakat aracı hareket ettırınce motor devrınden duserken ozellıkle teyp kapanıp acılıyor...sanıyelık bı sekılde...aracın teyp cıkısını ölçttüm ..arac calısırken olctum ..calısmazken olctum...woltajlar aynı asagı yukarı ..ondada sorun yok..anlamadım neden boyle bısı yaptııııı....

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir