webasto yardim

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
NihatCan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: Feriha

Cvp: webasto yardim

Mesaj #11 gönderen NihatCan » Prş Oca 24, 2013 9:50 pm

Attim aslinda mesaj gormemis olabilir.bi elektrik semasi buldum calistirdim fakat bobin ateslemeyi kesti bu aeferde alternatif bir bobin arayisindayim umarim yakinda calisirken resmini cekip yollayabilirim :)vaktim olsa antalyada bir vos ustasina goturup baktirmak istiyorum ama zaman problemimvar okul.is vs....

Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

Mesaj #12 gönderen BeetLe_Murat » Cum Oca 25, 2013 11:17 pm

senin ismin ne olarak geçiyor facebook ta arkadaşım soruyor belki sizi buluştururdum da sana yardımcı olur
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Cvp: Ynt: webasto yardim

Mesaj #13 gönderen fùhrer » Prş Şub 28, 2013 12:18 am

NihatCan yazdı:Attim aslinda mesaj gormemis olabilir.bi elektrik semasi buldum calistirdim fakat bobin ateslemeyi kesti bu aeferde alternatif bir bobin arayisindayim umarim yakinda calisirken resmini cekip yollayabilirim :)vaktim olsa antalyada bir vos ustasina goturup baktirmak istiyorum ama zaman problemimvar okul.is vs....

Bobin ateşlemeyi kestiyse fan motorunun içini söküp bobini çalıştıran dişliyi değiştirmen gerekiyor. Hata yüksek ihtimal dişlide
Kolay gelsin

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
NihatCan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: Feriha

Mesaj #14 gönderen NihatCan » Cum Mar 15, 2013 12:03 am

Kesinlikle motordaki disli kirilmis tornada yaptirdim aynisindan ve vosum su anda hamam gibi ustelik hicbir egzos ve benzin kokusu olmadan:) . Cok tesekkurler ilginiz icin...
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #15 gönderen fùhrer » Cum Mar 15, 2013 1:23 am

NihatCan yazdı:Kesinlikle motordaki disli kirilmis tornada yaptirdim aynisindan ve vosum su anda hamam gibi ustelik hicbir egzos ve benzin kokusu olmadan:) . Cok tesekkurler ilginiz icin...

:) hayırlı olsun sorunun çözüldüğüne sevindim.

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir