gene ben gene sorun

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
babatrt
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: EFE

gene ben gene sorun

Mesaj #1 gönderen babatrt » Pzt Şub 04, 2013 11:15 am

öncelikle usta sıkıntısı özellikle elektrik ustalarının dolandırıcı olduğu bodrumda işimi kendim yapmaya çalışıyorum termiğim yanık bir süredir taktırdığım bi tuş sayesinde elektriği açıp marşa basıyorum dün çok güzel bir konvoy yaptık bodrumspor maçında takımımızı destekledik tabiki korna 4 lüler falan tam bitti evlere dağılıcaz sinyal verince sinyalimin yanmadığını onun yerine göstergede g lambasının alev gibi yandığını gördüm 4 lülerim çalışıyor fakat sinyal verince sinyal göstergede yanar gibi görünüyor ardından yanmadan g ışığı yanıyor ve sinyali elimle kapatada kadar g ışı orda yanıyor termik düğmesinden elektiriği kesiyorum yani arabayı stop ediyorum tekrar çalıştırıyorum g ışığı sönüyor bunun nedeni ne olabilir bi temazsızlık mı var biraz oynayınca sorunsuz yanıyor sinyallerim göstergedeki yeşil sinyal göstergeside sorunsuz yanıyor ama bazen göstergedeki yeşil sinyal yerine g ışığı parıl parıl yanıyor ve sinyallerim yanmıyor neden olabilir bu ?

edit : daha önce bi yerden termik buldum oda dişli çıkıp yuvaya oturmadı direksiyonu ben topladım bi kaç ay geçtikten sonra yol bozuksa direksiyondan çok sinir eden çik çik şeklinde kulak tırmalayan sesler gelmeye başladı bu neden olabilir saygılar
En son babatrt tarafından Pzt Şub 04, 2013 11:19 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: gene ben gene sorun

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzt Şub 04, 2013 1:21 pm

Her zaman orijinal parçayı kullanmaya dikkat edin. Orijinal parça kullandığınızda yerine oturmadı, ses yaptı, kıl oldu, tüyü çıktı gibi sıkıntılarınızda olmaz.
Muhtemelen şarj sıkıntınız var. bir kaç gün bir yerlere gidin gelin bakalım. Lamba yanmaya devam edecek mi. Korna, dörtlü, müzik sistemi gibi sistemleri bir arada uzun süre kullandığınızda akünüz azalmış ve alternatörünüz de (yada dinamonuz) yeterli yükleme yapamıyor olabilir. dinamonun kömürlerinde sıkıntı olabilir. Bitmiş olabilir. Dediğim gibi bir kaç gün geçsin. Tekrar bakın.
Muğla da bir vosvos ustası var diye biliyorum...yılmaz usta olması lazım. Elinde çıkma parçalarda mevcuttur. Ona da bir bakın derim.
babatrt
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: EFE

Cvp: gene ben gene sorun

Mesaj #3 gönderen babatrt » Sal Şub 05, 2013 7:57 am

hocam cevap için çok teşekkür ederim bugün kendi kendine geçti sıkıntı yılmaz usta çok meşhur fakat bana baya bi uzak hocam o muğla fethiye yolunda ben bodrumdaym nerden baksanız 200 km

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir