1303 far rölesi

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
canerakbyik
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: KÜHEYLAN

1303 far rölesi

Mesaj #1 gönderen canerakbyik » Çrş Haz 12, 2013 9:29 pm

arkadaşlar aranıza yeni katıldım 3 gün önce 1303s alıp bende sonunda başladım :) arabamın elden geçmesi gerekiyor elimden geldiğince ben toparlamaya başladım sözü fazla uzatmak istemiyorum

ilk olarak far rölesi arızalı çıktı araç uzun kısa yapmıyor ve bu şekilde muayeneden geçemez elinde olan var mı ya da Bursa'da alabileceğim uygun bir parçacı var mı?
ikincisi ise tampon kapı kolları gibi bi kaç yeri nikelaj kaplatmak istiyorum yine aynı şekilde Bursa'da yaptırabileceğim uygun bir yer var mı?

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 1303 far rölesi

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Haz 13, 2013 8:40 am

Yavuz Sevgili adlı arkadaşımızda her türlü röle orijinal halde bulunmaktadır. buradan özel mesaj gönder tada face den ekleyip kendisine ulaş. Web sayfalarını filan aşağıdaki linkten girip bak. Faydalı pek çok bilgiye ulaşacaksındır.

member184.html

Far rölesini açıp wd-40 spray ile temizleyebilirsin...Şansını o şekilde bir dene öncelikle. Bol bol sprayleyip eski bir dişfırçası ile temizleyebilirsin.
Tampon nikelajı çok pahalı olur...yenisini almakta fayda var...Hatta yurtdışına ihraç yapan bir fabrika Bursa da. Yekilisi Mustafa Mercan 0537 329 91 86. Kendisine ulaşıp adımızı ver yardımcı olur.
canerakbyik
Vosdost

Mesaj #3 gönderen canerakbyik » Prş Haz 13, 2013 6:14 pm

öncelikle teşekkür ederim verdiğin bilgiler için
röleyi dediğin gibi temizleyip tekrar denerim olmazsa Yavuz Sevgili'den alıcaz bir tane artık :)
Bursa'da söylediğin fabrikayı anlamadım ama yurtdışına tampon mu ihraç ediyorlar yoksa nikelaj işlemi mi yapıyorlar ?
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Prş Haz 13, 2013 9:50 pm

Yurt dışına vosvos tamponu ihraç ediyorlar...Bizde daha sonra yurt dışından sipariş edip alıyoruz aynı tamponu.
Kromajda yapıyorlar, ancak eski tamponları tekrar söküp yeniden kaplamak pahalı bir işlem. Yenisini almak daha avantajlı.
canerakbyik
Vosdost

Mesaj #5 gönderen canerakbyik » Cum Haz 14, 2013 12:53 am

tamamdır şimdi anladım durumu ben kaplama için bir kaç yer buldum onlarla bir görüşeyim bakalım nasıl fiyatlar verecekler ondan sonra olmazsa dediğin kişiyle irtibata geçerim
röle içinde Yavuz Sevgili'yi facebooktan ekledim umarım doğru kişidir :) onunla da konuşup röle işini bir an önce çözmem lazım ama önce dediğini yapıp bir temizlerim

şimdiden teşekkür ederim abi :)

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir