74 Model 1303vw elektrik tesisat şeması?

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
emreozpamuk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

74 Model 1303vw elektrik tesisat şeması?

Mesaj #1 gönderen emreozpamuk » Cmt Kas 09, 2013 11:37 am

Arkadaşlar bu benim ilk vos'um. Ve kendi elimden geldiğince bişeyler yapmak istiyorum. Vos'um daha önce talihsiz bi kaza sonucu yanmış ve arka motor tesisatı yanık durumda. Distirübütör vs yanan parçaları falan aldım tek tesisat kaldı. Kablolar motora kadar geliyo fakat yandığı için nereye ne gidiyo bilemiyorum. O yüzden bana arka tarafın tesisatı veya şu renk kablo şuna bağlanacak tarzında bi tarif gerek. Zaten çok bi kablo yok 5-10 tane anca çözerim umarım :)

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: 74 Model 1303vw elektrik tesisat şeması?

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Cmt Kas 09, 2013 2:35 pm

http://www.thesamba.com/vw/archives/info/wiringt1.php

Yukarıdaki linkten aracının modeline uygun olanı indirip inceleyebilirsin elinde bi diagram olmasa dahi bi ampul bağlayarak hangi lamba nereye ait onu da anlayabilirsin . çünkü bu renkli kablo olayı seni yanıltabilir vosvoslar yaşları gereği tamir görür ve renklerine sadık kalmadan tamirat yapılmış olabilir ve seni yanıltabilir aklında bulunsun
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 1 misafir