Empi elektronik ateşleme hk.

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
frstyler
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Empi elektronik ateşleme hk.

Mesaj #1 gönderen frstyler » Çrş Ağu 13, 2014 6:55 pm

Sa arkadaslar iyi gunler.
Geçenlerde yaptığım arastirmada empinin elektronik atesleme kiti dikkatmi cekti. Fakat normale göre cok degisik duruyor. Merak ettim uygulayan var mi acaba.
Verim alinir mu bu sistemden yurt disinda kullanimi yayginmis sanirim.

http://vosvosparcalari.com/urun/empi-ac ... ?CatId=248

Yorumlarinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Turna

Cvp: Empi elektronik ateşleme hk.

Mesaj #2 gönderen atakan77 » Pzt Ağu 18, 2014 10:40 pm

Beş para etmez uzak durun kanımca.
frstyler
Vosdost

Mesaj #3 gönderen frstyler » Sal Ağu 19, 2014 2:36 am

Neden öyle dediniz kullandiniz mi ya da kullanan tanıdığınız kimse varmi
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Sal Ağu 19, 2014 6:39 pm

2012 senesinin haziran ayında skoda elektronik ateşleme sistemine geçtim. Distirbütör ve beyin ayrı parçalar. O tarih itibariyle 15 bin km yol yapmışım. En son bu sene 3000 km ye yakın Rize seyahatim oldu. Geldikten sonra beyin tırtladı. Aynı tarihte 2012 de aldığım yedek beyini taktım ve hayatıma devam ediyorum. Hemen ilk iş olarak Bir skodacıya gidip 30 liraya bir beyin alıp, alet kutusuna attım.

Şimdi diyeceksin ki; arkadaş niye bana bu kadar hikaye anlattın. Demem şu ki: Çok kombine aygıtlar problem çıkardıklarında sıkıntı yaşanır. Benim sıkıntı çıkarabilecek parçam beyin...Onuda değiştiriyorum, problem çözülüyor. Ancak Empi nin parçası (iyimi, kötümü bilmem) kombin bir parça, tekrar yenisini alman gerekebilir. Her yerde bulamazsın.
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Turna

Mesaj #5 gönderen atakan77 » Çrş Ağu 20, 2014 2:05 am

frstyler yazdı:Neden öyle dediniz kullandiniz mi ya da kullanan tanıdığınız kimse varmi

Bir benzerini kullandım üç beş ayda sıkıntı yaşadım. çıkartmak zorunda kaldım. Ayrıca bu ürün "Elektronik Ateşleme" değil sadece platinin üzerindeki aşırı akımı kendi üzerinden geçiriyor. Böylece platin geç bozuluyor. Elektronik ateşleme olması için yüksek gerilim bobini olması gerek.

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir