Kilometre Saati Işığı

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Kilometre Saati Işığı

Mesaj #1 gönderen FK » Pzr Ara 25, 2005 2:10 am

Dostlarım eğer kilometre saatinizin ışığının rengini istediğiniz renkte yanmasını istiyorsanız öncelikle bir aksesuarcıya gidip hani şu çakar lambalar var ya farlara takılan işte onların renk başlıklarından alacaksınız. Bazı yerlerde bu renk başlıkları kolaylıkla bulunuyor. Şansıma ben kastamonuda bile buldum. Sonra kilometre saatinizi biraz ileri gelecek şekilde söküyorsunuz. Bu arada dikkat edin km saatini şase yaptırmayın. Sonra km saatini aydınlatan ampulleri duylarıyla beraber çıkartın. Sonra aldığınız renk başlığını ucundan ampulun ucuna yetecek kadar kesin ve başlığı ampule geçirin.Sonra ampulu duyu km saatine monte ettikten sonra km saatini yerine monte edin. Artık istediğiniz renk yanan bir km saatiniz var. Güle Güle kullanın.

Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #2 gönderen fùhrer » Pzr Ara 25, 2005 2:27 am

hmm oh yeah desem yanli$ mi anla$ilirim acaba :)
Guzel bir ipucu. Saol forky
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Pzr Ara 25, 2005 11:31 am

oğuz tebrik ederim yani bir habere ancak bu şekilde sevinilebilirdi.bir an ben yanlış okuduğumu düşündüm.
forky güzel bir ipucu.peki bu başlıklardan taktıktan sonra göstergenbin parlaklığında bir değişiklik oldu mu?yani parlaklık azaldı mı?
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #4 gönderen Tosbağa » Pzr Ara 25, 2005 12:41 pm

Furkan sağol bea kardeşim... Ben şöyle bembeyaz ve kuvetli aydınlatsın istiyorum daha güçlü bir ampul olur mu?

Yani sonra sıcak yada güçlü gelip yakmayalım? :?:
Saf Alman Cemile... :D

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Pzr Ara 25, 2005 2:34 pm

slm.Ata benim fikrimi söyleyeyim. beyaz aydınlatsın istiyorsan daha güçlü bir ampül takman bir işe yaramaz.sanuçta takacağın ampülde sarımtrak bir renkte yanacak.Murat abi park ampülü takmıştı göstergeye ve oldukça parlak yanıyordu.belki öyle bir çözüm olabiir.eğer o başlıklar içinde beyaz varsa belki daha güçlü bir ampül ve başlıkla beyaz bir ışığı yakalıyabilirsin.Isınma konusuna gelince pek bir problem olacağını sanmam.
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #6 gönderen [ WOLF ] » Pzr Ara 25, 2005 2:56 pm

Park ampüllerini kullanırsanız bu tür bir görüntüye sahip olabilirsiniz.. Buda benim uzay gemisinin kokpiti.. :D sol üstte Devir sayacı onun altında saat .... Orta konsolda voltmetre amper metre hararet saati alttaki parlak olan vumetre (ses seviye göstergesi) parlak mavi olan kendi icadım olan neon benzeri lambam.. Daha çok takılacak şey var ma yer yok :lol:

Resim
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #7 gönderen efeeryurt » Pzr Ara 25, 2005 5:55 pm

ya ben bişi söliceeem..
konuyla alakası yok ama cidden anlamadın sorunu...
Murat Abi, resim yollamışsın ya, nie gönderilen tüm fotolarda bi problem var? yanii hiç biri açılmıo, hepsi HATALI dio....!!
Resim
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #8 gönderen Tosbağa » Pzr Ara 25, 2005 6:18 pm

Aynen yaa bişi göremiyoruz... :dede:
Saf Alman Cemile... :D

Resim
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #9 gönderen FK » Pzr Ara 25, 2005 6:38 pm

Elbette kilometre saatinin ışığının parlaklığını artırmak mümkün. Park lambalarının ampulleride olabilir veya kilometre saatinin ampulleri normalde 2 watt onların 6 watt olanları mevcut onlardan takıp bahsettiğim başlıkların beyaz olanından takılırsa bembeyaz ışıldayan bir km saatin olabilir dostum.
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
Kullanıcı avatarı
sharky
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Ayşe.

Mesaj #10 gönderen sharky » Pzr Ara 25, 2005 8:30 pm

Tosbağa yazdı:Furkan sağol bea kardeşim... Ben şöyle bembeyaz ve kuvetli aydınlatsın istiyorum daha güçlü bir ampul olur mu?

Yani sonra sıcak yada güçlü gelip yakmayalım? :?:

Sen yapmazssın olm boşwerrr :lol: :lol:
'73 Ayşe.

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir