XENON far ve MERCEK

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
goldpena
Vosdost
Vosvosumun adı: Soytarı

Mesaj #21 gönderen goldpena » Çrş Ara 24, 2008 4:00 am

Konu baya eski yazılmış ama hala ilgilenenler vardır diye bir hatırlatma yapmak istiyorum;

Eğer xenon taktıracaksanız farlara su fıskiyesi, silecek ve içeriden far açısı ayarlamak için düzeneğide koymanız gerekiyor. Ha yeni muayene istasyonlarından muayeneden kalsın diyosanız siz bilirsiniz
:)

Gerçekler onu arayanı bekler...
pneumonia
2007 Modifiyeli Vosvos Ödülü
2007 Modifiyeli Vosvos Ödülü
Vosvosumun adı: bugxster

Mesaj #22 gönderen pneumonia » Çrş Ara 24, 2008 2:13 pm

goldpena yazdı:Konu baya eski yazılmış ama hala ilgilenenler vardır diye bir hatırlatma yapmak istiyorum;

Eğer xenon taktıracaksanız farlara su fıskiyesi, silecek ve içeriden far açısı ayarlamak için düzeneğide koymanız gerekiyor. Ha yeni muayene istasyonlarından muayeneden kalsın diyosanız siz bilirsiniz

yok böyle birşey, far ayarının düzgün olması yeterli
fatihissi
Vosdost

Mesaj #23 gönderen fatihissi » Çrş Oca 28, 2009 11:43 pm

benim astrada var h7 direk yarın söküp takıcam bakalım bi şekilde halledicem kutusunuda sonucunu ve fotolarını olusa sizle paylaşıcam :)
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

Mesaj #24 gönderen mutlu_vw » Pzr Kas 29, 2009 9:21 pm

goldpena yazdı:Konu baya eski yazılmış ama hala ilgilenenler vardır diye bir hatırlatma yapmak istiyorum;

muayeneden kalır mı bilmiyom ama arkadasin dedigin bende bir yerde okumustum hatta orjinalinden xenon olan arabalara dikkat ederseniz su fiskirtma yeri oldugunu gorursunuz
msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
İsmailFidan
Vosdost

Mesaj #25 gönderen İsmailFidan » Pzt Kas 30, 2009 4:56 pm

su fiskiyesi ve aksların üzerinde bulunan X-Y sensörü fabrika çıkışlı xenon olan araçlarda olmak zorunda.Ama daha sonradan takılan araçlardada muayenede bu konuda bir sıkıntı çıkmıyor.
İsmail Fİdan
MSN: [email protected]
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #26 gönderen orko » Çrş Eyl 22, 2010 1:51 pm

mujqan-a-xenon-far-takildi-vt8986.html

muayeneden sorun olmadan geçmiştir. ama montaj esnasında zorluk çekildi ister istemez... eski sisteme yeni parça...
stresss...
vokli33
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: "VADA"

Cvp: XENON far ve MERCEK

Mesaj #27 gönderen vokli33 » Pzt Mar 14, 2011 5:01 am

e peki angel fara h4 zenon ampül uyacak mı?bi arkadaşımız fara zenon ampulü uymuyo özel taktırdım demiş bugün yarın bende zenon taktırıcam da
Vada Candır...

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir