Mavi Florasan ???

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
muhammetsaygin
Vosdost
Vosvosumun adı: Süreyya

Mavi Florasan ???

Mesaj #1 gönderen muhammetsaygin » Pzr Şub 05, 2006 12:17 am

Mavi florasan deneyeniniz varmı? Tavsiye edermisiniz ve banamaliyeti ne olur ........
VOSUMDA büyük değişim sürecine gidiyorum haberiniz olsun!
Gerçi sizlerin görme fırsatı olmadı ama ?
8) 8) 8)

M Saygın
Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Pzr Şub 05, 2006 12:57 am

floresan derken neon diyosun sanırım??? düz floresanı takarsan çok sıkıntı yaşarsın vosda...en azından 20 dakkada bi patlar...

yok eğer neon diyosan görüntü bakımından çok güzel duruyor..ben kullanıyorum çok memnunum...normalde 30 40 ytl arası deişiyo çiftinin fiyatı....ama folia tech gibi harbi sağlam bişey istersen 400 euro civarı....
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #3 gönderen FK » Pzr Şub 05, 2006 4:02 pm

Ercününde dediği gibi neon lambalar kalitesine göre fiyatları değişiyo en ucuzları 20-30 dan başlıyo mesela jsv racing in ön arka ve yanlara için 7 renkli seti var fiyatı 300ytl idi foliatec vs markalar çok pahalı tabi
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
modifiyelimanyak
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #4 gönderen modifiyelimanyak » Pzr Şub 05, 2006 8:14 pm

bence küçük bi meblağ karşılığında wosunun görünümünü önemli ölçüde değiştiren bi aksesuar.. tavsiye ederim..
bu arada sarı neon satan biyer bilen warmı? arıyorum..
Forum kuralları gereği forumdan uzaklaştırlmıştır

ADMİN

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir