ön cam için sıcak hava üfleyici

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
emre117
Vosdost

Mesaj #11 gönderen emre117 » Cmt Şub 11, 2006 2:14 am

abi ben de cin gibi aklımla pilli saç kurutma makinesi gibi birşey tasarlamıştım fakat piyasada bulamadım haliyle. zihni sinir gibi adamım ama yetenek eksik işte. olsun. sizin aparat da iyiymiş.

vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #12 gönderen vosbik » Cmt Şub 11, 2006 2:16 am

slm.emre 117 bende ankara üniversitesi iletişim fakültesinde öğrenciyim.sizin okulun bir üst binası.bir ara çarşamba etkinliğine gelkde tanışalım.
emre117
Vosdost

Mesaj #13 gönderen emre117 » Cmt Şub 11, 2006 2:20 am

vosbik bi defa geldim ama sonra kar, bayram ve finaller sebebiyle kısmet olmadı. bu carsamba bi aksilik olmazsa görüşürz.
cino
Vosdost
Vosvosumun adı: CINO

Mesaj #14 gönderen cino » Cmt Şub 11, 2006 11:58 am

yasinm dediği gibi orjinalleri biraz az hava üflüyor o yüzden içindeki motoru daha güçlü bir motorla değiştiriyorlar, motoru güçlü ise dirençleri değiştiriyorlar alırken denemeni tavsiye ederim istanbul'da istlook'ta var ben aldığım zaman 70YTL idi alman malı :halay:
Sinan Hüseyin TÜRKKAN QVOS
Resim

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir