farlarım mum gibi yanıyo

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
voodoo
Vosdost

farlarım mum gibi yanıyo

Mesaj #1 gönderen voodoo » Cum Nis 28, 2006 10:25 pm

alalı 1 hafta oldu ancak bu akşam farlarıma ihtiyaç duyacak saatte dışarı çıktım ancak farları yakınca sanki iki tane mum yakmışım gibi yola romantik loş bi ışık verdiğini gördüm.ampülleri değiştirmemle hallolurmu yoksa başka bi sorunmu vardır

ALDIIIIIIIIIIIIIIIIIM
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #2 gönderen [ WOLF ] » Cum Nis 28, 2006 10:33 pm

Far açma anahtarı iki konumludur.. Sonuna kadar bastğında Farlar açılır.. Sen yoksa park ampüllerinimi kullanıyorsun.. Mum gibi yanmamsı lazım.. Ayrıca kuvvetli yanmasını istiyorsan bir adet far rölesi ve 2 tanede 90 lık ampül işini görür..
voodoo
Vosdost

Mesaj #3 gönderen voodoo » Cum Nis 28, 2006 10:37 pm

bende önce parklarlamı gidiyorum acep dedim ama yok kısalarmış.
ALDIIIIIIIIIIIIIIIIIM
yasinm
Vosdost

Mesaj #4 gönderen yasinm » Cmt Nis 29, 2006 12:53 am

ozman o farlara biraz elektirik vermek gerekli onun içinde elektirik ustasına git bence ve gerekirse ampuleri değiştirsin yada wolfun dediği gibi role veya başka tesisatta bi hata olabilir ona bakıp çözümünü bulur çok pahalı ve zahmetli bi iş diil belkide far sigarotasında bi arıza olmuştur ondandır elektirik işi şakaya gelmez ve kendin elleme derim her işin bi ustası bir ustadı vardır heleki araban vosvossa iki kere düşüneceksin saygılar kolay gelsin
voodoo
Vosdost

Mesaj #5 gönderen voodoo » Cmt Nis 29, 2006 11:03 am

teşekkür ederim hemen bi elektrikçiye uğruyorum
ALDIIIIIIIIIIIIIIIIIM

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir