2006 polo ya da golf panel göstergeleri...

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
CHVYMN
Vosdost

2006 polo ya da golf panel göstergeleri...

Mesaj #1 gönderen CHVYMN » Sal Eki 03, 2006 10:52 am

Sevgili vosçular kafamda gerçekleştirmeyi düşündüğüm bir proje vardı bunu sizlerle paylaşmak istedim.belki daha önce denenmiştir yada olmaz bilemiyorum :burda:

2000-2006 golf ya da polo kilometre ve devir saati :ok:

Nasıl olur ya da olurmu bilemem ama denenmesinde fayda var.bence şık ve teknolojik bir modifiye olur diye düşünüyorum.Şahsen ileride almayı düşündüğüm vosuma yapmayı hayal ettiğim bir iç modifiyeydi.

Yorumlarınızı bekliyorum SAygılar...

-SS [email protected] GARAGE-

SAKARYA/ADAPAZARI
Resim
DreamMaker
Vosdost
Vosvosumun adı: Pakize

Mesaj #2 gönderen DreamMaker » Sal Eki 03, 2006 11:55 am

Yorum yok...
_/_ _\_
(o\ T /o)
M.Tuğrul TIRPAN
Ankara
[img0]http://img236.imageshack.us/img236/72/siyah02gl.gif[/img]
yasinm
Vosdost

Mesaj #3 gönderen yasinm » Sal Eki 03, 2006 12:07 pm

sana diyecegim onemli husus o kilometreler digital olcum yapan gostergeler digital derken aracin kmsinden bahsetmiyorum calisma sisteminden bahsediyorum bizimkilerde ise cok basit bi samandira var benzin ibresinde isigida let ampul km olayi ise km teli ile olcum yapiyor yani sistemde sadece gosterge degisimi ile bitmiyor bu hususlarida dikkate almak gerekiyor o bakimdan olmaz ayrica gogusumuzde sac bolumlerde var onlarla saglikli bi sekilde oturturmakta geekir buda zordur haaa imkansiz demiyorum hic bisey imkansiz olmuyor vosvoslar icin ama bu islemi yaptirman icin hem asiri para ve cok bos ve cok iyi usta gerekli hem tamirci hem elektirikci hem gogsu yapacak buda sartlarimizca cokkk zorr olmakta ben cok arastirmistim ki ben sanayide girip cikmadigim yer yok ona ragmen yaptirmaktan vaz gectim digital teknik islemleri vosvosta es gecmek durumundayiz yada milyarlar harcamak durumundayiz teknoloji yili 2006 vosvos yili 1970ler ne kadar kusursuz ve uyum saglayabilirizki saygilar yasin marakli...
Er_cU

Mesaj #4 gönderen Er_cU » Sal Eki 03, 2006 12:15 pm

uygulanabilirse deişik bi çalışma olur....tabi zor....
Kullanıcı avatarı
CHVYMN
Vosdost

Mesaj #5 gönderen CHVYMN » Sal Eki 03, 2006 12:16 pm

Anlıyorum Gayet mantıklı ve olumlu bir açıklama ;) usta konusuna bişey diyemem ama para konusunda galiba haklısınız.Ama Yİnede yorumunuz için teşekkür ediyorum.bu konuyla ilgili farklı yorumlar bekliyeceğim.buna benzer opsiyonel seçenekler muhakkak olacaktır.iyi forumlar...

SAKARYA/ADAPAZARI
Resim
Er_cU

Mesaj #6 gönderen Er_cU » Sal Eki 03, 2006 12:21 pm

sitemizde koray abinin eski vosunda cabriosunda porche göstergeleri vardı....özel sacdan bir göğüs yaptırıp 924 göstergeleri kullanmıştı...onun benzin göstergesi bizimkiler gibiydi yani elektorinik deil ama onu bile düzgün hayata geçirememişlerdi.halada sıkıntılı çalışıyo.....
Kullanıcı avatarı
CHVYMN
Vosdost

Mesaj #7 gönderen CHVYMN » Sal Eki 03, 2006 12:46 pm

Anlıyorum.zaten benimde düşüncemi az-çok anlamışsınızdır.teknolojik-şirin ama cezalandırıcı bir vos :) Gerçi hala o vosun fotoğrafını bulamadım ama neyse.Er_Cü senin arabanda da gözüm yok değil hani :P :P nazar değdircem :)

SAKARYA/ADAPAZARI
Resim
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #8 gönderen blue_face » Sal Eki 03, 2006 4:18 pm

aman maşallah deeee
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]
0506.390.61.63
0535.283.59.04
0542.215.32.27
0312.623.32.25
Kullanıcı avatarı
CHVYMN
Vosdost

Mesaj #9 gönderen CHVYMN » Sal Eki 03, 2006 6:16 pm

MAŞALLAH MAŞALLAH. :ok:

JİMMY YE LAF yoK.Fırsatımız oldukça Daha çok yardım alıcaz Er_Cu bey den ;)

SAKARYA/ADAPAZARI
Resim
Er_cU

Mesaj #10 gönderen Er_cU » Sal Eki 03, 2006 9:23 pm

elimizden ne gelirse dostum çok çok daha iyileri senin olsun inşallllah

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir