vosvosa klima?

Konuyla ilgi tüm sorun tavsiye ve tecrübelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz...
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #11 gönderen kırpık » Çrş Tem 21, 2010 12:15 am

slm.ön taraftaki ızgara sadece usa modellerinde mevcut değil.avrupa için üretilen modellerde de o ızgara var.hatta gsr diye tabir edilen modellde o ızgara kısmında ekstra yağ soğutucusu bulunmakta.

klimalı orjinal vos var.bunun vosa uygulanması ancak tüm sistemin ekipmanlarını bulmanız halinde mümkün olur.ancak bulunması çok zor.ayrıca montajınıda yapacak usta bulmak oldukça sorunlu olur.1303 lerde ayrıca ön göğüsünde sökülmesi ve klima için modifiye edilmesi gerekmekte.

vosa klima takmaya uğraşmak yerine klimalı bir vos bulup almak daha hesaplı olabilir.ancak klimalı vosun fiyatınında belirsiz olacağını unutmamak gerekir.

Sadece amerikan modellerinde mevcut olmadığını bende biliyorum; fakat şöyle bir durum varki usa modellerde paket içinde ama avrupa modellerde opsiyon olarak geçiyorki ben çok fazla önü ızgaralı avrupa üretimi görmedim ve bundan dolayı amerikan diyerekten hızlı cevap vermeye çalıştım sevgilerle...

Resim
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #12 gönderen kırpık » Çrş Tem 21, 2010 12:21 am

teşekkürler arkadaşlar tüm yorumlar için...
Klimalı vosvos ya da yağ soğutuculu vosvosun modelleri nedir?bulma imkanım var mı bilmiyorum çünkü hiç görmedim ızgaralı ya da klimalı vosvos.Bende 1200 cc brasil modeli düz cam vosvos var.1600 cc klimalı,ızgaralı model bulma şansım nedir?

Bu gs- fener maçı kaç kaç olur gibi bir soru olmuş, inan bizde o olasılığı bilmek çok isterdik...
Resim
Kullanıcı avatarı
white suspect
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #13 gönderen white suspect » Çrş Ağu 11, 2010 9:34 pm

[email protected]
0530 344 64 13
Kullanıcı avatarı
white suspect
Vosdost

Mesaj #14 gönderen white suspect » Çrş Ağu 11, 2010 9:36 pm

paslı takmıcaksan alma ama :) alırsan begenmezsende manyak arama ben alırım gumrugunude öderım ama haber ver yoksa haftaya alacam ben olmadı 2 dene getırırız buda bi fikir nasıl doğal klima kelebek cam klima varsa Vintage Car Swamp Cooler da var :) bikaç sitede ciddi soguttuguna dair foto ve video mevcut.Vintage Car Swamp Cooler demişken de gene vintage style Roof Rack port bagajıda takınca senın iş olur bence :bravo: : :dede:
[email protected]
0530 344 64 13
Kullanıcı avatarı
white suspect
Vosdost

Mesaj #15 gönderen white suspect » Sal Ağu 31, 2010 1:46 am

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-y ... 6153/detay

Hemde Seyyar diyor,bunu denemek gerek!
[email protected]
0530 344 64 13
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #16 gönderen gürhan » Sal Ağu 31, 2010 11:09 am

white suspect yazdı:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-oto-klima-100-tl-29806153/detay

istanbulda görebileceğimiz bir yer varmıdır acep..birde ne kadar randımanlıdır acaba...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #17 gönderen vosbik » Sal Ağu 31, 2010 12:20 pm

slm vogen.gökhanın vosu ızgaralı değil.sadece önde ekstra bir yağ soğutucusu var ama tamponun altında o.ızgara içerisinde değil.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
şibumi
Vosdost

Mesaj #18 gönderen şibumi » Sal Ağu 31, 2010 2:46 pm

doğalından şaşmayın derim :)
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
white suspect
Vosdost

Mesaj #19 gönderen white suspect » Sal Ağu 31, 2010 5:09 pm

gürhan yazdı:
white suspect yazdı:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-oto-klima-100-tl-29806153/detay

istanbulda görebileceğimiz bir yer varmıdır acep..birde ne kadar randımanlıdır acaba...

abi msj attım arkadasa ebat ölçüsü dedım boyutları görebılecegımız sekılde detaylı foto istedım,volkswagen beetle oldugunu söledim arabaların bakalım cvp gelınce paylaşacagım abi,yalova olması cok sıkıntı olmaz sanmıyorum bakalım standby ;)
[email protected]
0530 344 64 13
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #20 gönderen vosbik » Sal Ağu 31, 2010 11:44 pm

slm.bahsi geçen ürün sanırım şu amntıkla kullanılıyor.mevcut hazneye buz konuyor ve fandan geçen hava buz üzerinden arabanın içerisine dağılırken havayı soğutuyor.çakmaklığa takılma sebebi ise bu buzun geç erimesini sağlamak için oto buzdolaplarında da kullanılan elektrik verildiğinde soğuyan veya ısınan metal plakalar var bu plaka yardımıyla buzun geç erimesini ve soğuk havanın daha uzun süre ortama aktarılmasını sağlamak.bakalım güzel birşeyse bend edüşünürüm.oldukçada güzel olur neden olmasın.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Elektrik Aksamı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir