Orjinal Radyo mu?

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Mertie
Vosdost

Mesaj #31 gönderen Mertie » Pzr Kas 14, 2010 12:50 pm

gürhan abi sagol düsünmen yeter.

dionysos06: bekir e sordum yokmus elinde. aklıma girdi simdi yaw ama neyse arıyım braz daha nede olsa 10 yıl bekledim daha da beklerim :)

blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #32 gönderen blue-chip » Pzr Kas 14, 2010 1:22 pm

fm transmitter ne yazık ki sağlıklı çalışmıyor arkadaşlar ilk denemem o idi zaten. bu eski radyoların kanal sabitleyememe problemine ek olarak şehirlerdeki frekans kirliliği yüzünden temiz bir aralık bulamama sorunu da var.
bende bir set işe yaramaz halde transmitter duruyor yani özetle...

bu arada bu hafta 4 kolonun kapaklarını ve yüksek konsolu akçalı akrilik ile kreme boyadım cillop oldu. tam döeşeme rengi... montajı yapmak için amfiyi bekliyorum. bir de çıkma bas kabini de buldum nihayet. bayram ertesi inşallah caddelerde gümbür gümbür dolaşacak hale geliriz.... tabi akümü de değiştirmem gerekecek sanırım.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
dionysos06
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: BiRiCiK

Mesaj #33 gönderen dionysos06 » Pzr Kas 14, 2010 1:56 pm

Mertie yazdı:gürhan abi sagol düsünmen yeter.

dionysos06: bekir e sordum yokmus elinde. aklıma girdi simdi yaw ama neyse arıyım braz daha nede olsa 10 yıl bekledim daha da beklerim :)

Ne yalan söylüyeyim 10 yıl dişini iyi sıkmışsın :D 1 ay dayanamadım ben ;) İnşallah bakalım artık hangimize güzel klasik radyo denk gelirse haberdar ederiz birbirimizi...
Doğruların kaderidir yalnızlık... Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar...

İletişim: [email protected]
dionysos06
Vosdost

Mesaj #34 gönderen dionysos06 » Pzr Kas 14, 2010 1:57 pm

blue-chip yazdı:fm transmitter ne yazık ki sağlıklı çalışmıyor arkadaşlar ilk denemem o idi zaten. bu eski radyoların kanal sabitleyememe problemine ek olarak şehirlerdeki frekans kirliliği yüzünden temiz bir aralık bulamama sorunu da var.
bende bir set işe yaramaz halde transmitter duruyor yani özetle...

bu arada bu hafta 4 kolonun kapaklarını ve yüksek konsolu akçalı akrilik ile kreme boyadım cillop oldu. tam döeşeme rengi... montajı yapmak için amfiyi bekliyorum. bir de çıkma bas kabini de buldum nihayet. bayram ertesi inşallah caddelerde gümbür gümbür dolaşacak hale geliriz.... tabi akümü de değiştirmem gerekecek sanırım.

Transmitter arkadaşlar tavsiye etmişti bana ama henüz alamamıştım. Eğer dediğiniz gibiyse hiç masraf edip almama da gerek yok... Paylaşım için teşekkür ediyorum...

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #35 gönderen gürhan » Pzr Kas 14, 2010 4:13 pm

düğmeleri bu gün araştırmaya başlıyorum buğra.. :)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #36 gönderen gürhan » Pzr Kas 14, 2010 4:17 pm

aman diyim sami sakın alma...murat yavuz'un dediği gibi istasyon sabitleyememe sıkıntın oluyor...yeni sistem dijital radyolarda işe yarıyor transmitter.
dionysos06
Vosdost

Mesaj #37 gönderen dionysos06 » Pzr Kas 14, 2010 4:52 pm

gürhan yazdı:aman diyim sami sakın alma...murat yavuz'un dediği gibi istasyon sabitleyememe sıkıntın oluyor...yeni sistem dijital radyolarda işe yarıyor transmitter.

Yok abi almam artık bunu duydum ya :) Boşuna masraf etmiye hiç mi hiç gerek yok ;)

vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #38 gönderen vosbik » Pzr Kas 14, 2010 7:54 pm

slm.bendeki radyoda fm transmitter oldukça verimli çalışıyor.kanal olarakta 87.5-87.6 frekansını kullanıyorum.fm transmitter markasıda piranha. çok kötü değil ama yinede iş görüyor.

gürhan abi sadece düğmelerle olmaz.mutlaka o frekans camınıd değiştirmelisin. :) zaten fm frekansları o göstergede yok.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #39 gönderen orko » Pzt Kas 22, 2010 9:38 am

orjinal radyo hoş bir şey ama kullanışlı olmuyor genellikle.
stresss...
Mertie
Vosdost

Re: Orjinal Radyo mu?

Mesaj #40 gönderen Mertie » Prş Eki 19, 2017 12:14 am

Arkadaslar ben en son 7 yıl önce buraya 10 yıldır radyosuz biniyorum orijinal radyo istiyorum demişim... Şuanda toplam radyosuzluk 17 yıl oldu Allah rızası için radyosu olan versin yakında ölücem artık birisi yardımcı olsun :)

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir