arkadaslar acil

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mckn
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

arkadaslar acil

Mesaj #1 gönderen mckn » Prş Mar 31, 2011 10:27 pm

Linkteki teybe bakar misiniz anlayamadim 1 amfi 1 sub ve 2 hoparlor baglamak istiyorum bu cihaz uygun mudur,amfi baglanir mi baglanmaz mi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/kenwoo ... ryId=26080

blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Cvp: arkadaslar acil

Mesaj #2 gönderen blue-chip » Prş Mar 31, 2011 11:03 pm

hepsi bağlanır ama fiyatı yüksek mediamarkt, electroworld gibi mağazaları araştır muadillerini çok iyi fiyatlara bulabilirsin.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
mckn
Vosdost

Mesaj #3 gönderen mckn » Prş Mar 31, 2011 11:10 pm

Yani bu cihazlarin hepsi ayni anda baglaniyor degil mi yanlis anlamadim,arac dosemecide teybi bekliyor,durum biraz acilde al gec yapicam...
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #4 gönderen blue-chip » Prş Mar 31, 2011 11:17 pm

ayrı sub çıkışı da varmış, pre out çıkışı da. ta vsiyem 4 kanallı amfi al, pre out bağlantı yapıp iki çıkışı kolonlara, ikisini de bridge yaparak subwoofera bağlaman. daha sağlıklı ses alırsın.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
mckn
Vosdost

Mesaj #5 gönderen mckn » Prş Mar 31, 2011 11:28 pm

4 kanalli xetec amfim ve kenwood sub im da mevcut ama sub elimde patladi gibi,farkinda olmadan cok buyuk almisim,30 cm.Arkada tupte oldugu icin koyacak yer bulamiyoruz,kara kara dusunuyorum simdi nasil yaparim diye neyse bir sekilde care bulucaz,hemen aliyorum ben o zaman,cok tesekkurler bilgiler icin onemliydi benim adima hemen cevaplanmasi.Tesekkurler.

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir