06KA303-Süper ses sistemi vosvoslara şiddetle tavsiye edilir

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
hunterakon
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Maviş

06KA303-Süper ses sistemi vosvoslara şiddetle tavsiye edilir

Mesaj #1 gönderen hunterakon » Pzr Eyl 18, 2011 10:13 am

Arkadaşlar vostosumu yeni aldım biliyorsunuz eski aracımdan söktüğüm ses sistemini bağlamak istemiyordum ama bass seven biri olarak takmak zorunda kaldım:D
Sistemimi tanıtıyorum resimlerini kısa süre sonra ekleyeceğim
JVC marka mp3 usb bloottot:D 50w orjinal çıkışlı süpersonic teyp
Kenwood marka 1200 W çift bobin kutu bass(boyum uzun ben aracı sürünce benim arkama biri oturamıyor bende benim arkama koydum kutu bass ı şimdilik:D)
Kenwood marka 250w altını çiziyorum oval değil yuvarlak 13cm kutu içerisinde kendinden onunda bassı var hoparlör
Kajiva marka 4 çıkışlı orjinal 1000w uzaktan bass ayarlı oturduğun yerden bassı kısıp açabiliyorsun fan soğutmalı anfi

montajını kendim yaptım anfiyi akünün diğer tarafındaki boş yere yerleştirdim.
onun haricinde zaten anfiyi çalıştırmak için 1 adet set kablosu en iyisinden olması gerek
araç çalışırken kesinlikle içeride ses ve basstan başka bişi duyamazsınız ( motor sesini hoparlörlerde duymazsınız)
güzel bir sistem oldu çok ama çok iyi bir bass ve ses alıyorum testini yaptım dışarda vostosuma bakmayan kalmadı (içlerinde küfür edenler olmuş olabilir onlar ses sistemi nedir bilmedikleri için bazılarıda " benim 5 yaşımdaki arabamda bu kadar ses yok 40 yaşındaki arabadaki ses bakk beeee" diyenlerde çoğunlukta idi:D
bana maliyeti ise
sadece bass 180 TL eski fiyatı
kutu 50 TL
hoparlörler 90 TL eski fiyatı
anfiyi daha önce almıştım eski fiyatı 275 TL civarıydı
teyp 300TL
kabloyuda 50 TL ye almıştım onlarda değişmedi.
ben istemiş olduğum bassı sesi aldım darısı isteyenlerin başına

Resim
Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: 06KA303-Süper ses sistemi vosvoslara şiddetle tavsiye ed

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Pzr Eyl 18, 2011 10:44 am

Eline sağlık güle güle kullan
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Cvp: 06KA303-Süper ses sistemi vosvoslara şiddetle tavsiye ed

Mesaj #3 gönderen tolga ataman » Pzr Eyl 18, 2011 10:14 pm

bnm arabamda 2 tane 330 watt pioneer bide lg nin teybi var bnm arabama binen bilir nasıl vurdugunu ve ses çıkardıgını bana maliyeti 180 lira eski pandizotla beraber .
büyük hayran!...

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir