ses sistemim için fikir belirtirseniz sevinirim

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
temmuz
Vosdost

ses sistemim için fikir belirtirseniz sevinirim

Mesaj #1 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 9:08 pm

merhaba arkadaşlar 1 ay önce bir woswosum oldu adı miskin. orjinal radyosuna kıyamadığım için elimde bulunan 3 woofer için arka koltukların arkasına yerleştirip mp3 çalar ile kullanmayı planlıyorum ama enerjisini nerden sağlıcağım konusunda endişelerim var. ben şu büyük uzaktan kumandalı oyuncakların akülerinden kullanmayı düşünüyorum ama ne kadar olur yada olurmu bir fikrim yok. fikir verirseniz sevinirim

Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Cum May 18, 2007 9:30 pm

3 adet woofer için aküden önce anfi gerekir... anfi oluncada sağlam bir akü gerekir min 75 amper.. bu yüzden oyuncaklardan çıkan aküler falan bi işine yaramaz....mp3 playerle sadece 3 bass çaldırırsan gümbürtüden başka bişey duyamazsın.... tam olarak istediğin nedir...
temmuz
Vosdost

Mesaj #3 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 9:40 pm

david gilmoure un gitar sololarını arabamda güzel bi şekilde dinlemek istiyorum desem komik olmaz umarım. ya aslında güzel bi ses sistemi istiyorum ama hazır almakta istemiyorum kendi emeğimle bana özel bişi olsun istiyorum
temmuz
Vosdost

Mesaj #4 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 9:41 pm

bide dediğim aküler 35 watt filan yanlış hatırlamıyosam ama 75 watt gerekir diyosan önerilerini bekliyorum :)
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Cum May 18, 2007 9:57 pm

slm.akü 35 watt olmaz.35 amperdir.bence bu tarz şeyelrle
uğraşma.yine kendin yap kendin monte et ama kaliteli ürünler kullan.yap boz şeylerle uğraşma.vosuna ve parana yazık.al güzel bir teyp tak vsouna.orjinal durusn diyorsan torpidoya monte ettir ya da benzeiri bir yere.o çalısn gayette güzel olur.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Er_cU

Mesaj #6 gönderen Er_cU » Cum May 18, 2007 10:16 pm

vosbike katılıyorum...orjinal teybini bozmak istemiyorsan...düzgün bir cd mp çalar al torpidoya monte et... iki takım mid tiz takımı küçük bir bass ve 4 kanal bir anfiyle istediğin müzikleri güzel biir akustikle dinlemen mümkün
temmuz
Vosdost

Mesaj #7 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 10:26 pm

torpido güzel fikir saolun peki fiyat konusunda bi bilginiz varmı acaba?
temmuz
Vosdost

Mesaj #8 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 10:30 pm

bide güzel direksiyon bulabileceğim izmirde yada internette bildiğiniz bi yer varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Cum May 18, 2007 10:31 pm

ney için teypmi woofermı hoparlörmü
temmuz
Vosdost

Mesaj #10 gönderen temmuz » Cum May 18, 2007 10:36 pm

kombinasyon olarak ercü abi önerceğin bi setin fiyatı? valla daha yeni aldım ama başınızı ağrıtmaya başladım acemiyim daha kusura bakmayın :)

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir