KS-2020

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
montoya
Vosdost

KS-2020

Mesaj #1 gönderen montoya » Pzr Haz 05, 2005 7:34 pm

hayret...ercu nasıl olur da buraya bişiy yazmamış?...
neyse bilgisi olan yazsın lütfen:
dün yeni bir cd-mp3-vcd çalar aldımKAMOSONİC KS-2020...
iyi ses veriyo o paray ama daha iyisini alabilir miydim alamaz mıydım bilmiyorum,alet sıfır,2 yıl garantili:180 milyona...
efet eleştiri ve fikirler....

paradox78
Vosdost

Mesaj #2 gönderen paradox78 » Pzr Haz 05, 2005 8:06 pm

merhaba montoya bende 2009 var daha doğrusu vardı bir gun yanına gıttım cıs bile demedi. ben de kızdım muzık dinlemiyorum. :cry:
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Pzr Haz 05, 2005 9:03 pm

slm.montoya hayırlı olsun yeni teyp.bence o fiyata daha iyisini alman zor.gene aynı özelliklerde premier vb markaları alabilirdin belki.sesi iyiyse sorun yok.anfi falanda vardı zatens enin eski vosta.yenisinde de vardır mutlaka.ercü öss ye girecek ya daha yazamaz o.sınav bir geçsin başlar sonra yazı yazmaya.

paradox 78 senin teybin garantisi yok mu?birde belki sigortası falan atmıştır.eğer hiç açılmıyorsa.tabi bu en basit ihtimal.kolay kolay birşey olmaz ama garantisi varsa bir kamasonic servisine baktırt bence.geçmiş olsun.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
paradox78
Vosdost

Mesaj #4 gönderen paradox78 » Pzr Haz 05, 2005 9:28 pm

selam vosbik

herkes uckaatci bu devirde teybi takanlar muhtemelen sokme anahtarlarini pakete koymamis. sokturmek icin teypciye gitmek gerek en yakin servis gidis donus 85 km 2 kez gidilse teyp parasi, ben de kargoyla fabrikaya gondericem.
cakabo
Vosdost

Mesaj #5 gönderen cakabo » Pzr Haz 05, 2005 10:18 pm

selam montoya.. öncelikle almış olduğun teyp hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanman dileğiyle.. benim şahsi görüşüm teyp vcd alırken eğer biraz daha sınırları zorlayabiliyorsak pioneer sony ya da benzeri markalar tercih etmek.. hem de eskiden olduğu gibi uçuk rakamlara bile değil..
mesela premier kamasonic gibi markalarda genelde en fazla 20-25 watt arası gerçek çıkış gücü alabilirsiniz.. bahsettiğim sony vs. 45-50 watt çıkış almak mümkün.. bir şekilde denge sözkonusu yani.. eee VosvosTürk takımına da gümbür gümbür iyi gider yani.. :P :)
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #6 gönderen vosbik » Pzr Haz 05, 2005 11:13 pm

slm.paradox 78 yakınlarda kamosonic servisi dışında elektrikçi yok mu?ya da sen sökebiliyorsan teybin arkasında bir 10 wattlık sigorta olması lazım ona bir bakmanı tavsiye ederim eğer sigorta atmışsa değiştirip sorunu çözebilirsin.ama başka sorunlar var ise fabrikaya göndermek en iyisi.

cakabo slm.normal koşullarda bahsettiğin premier kamosonic gibi markaların üzerlerinde yazan wattlar genellikle pmpo değerelridir.asıl duyabilieceğimiz değerler rms olarak ifade edilirler.bende premier cd mp3 teyp var ve kutusunun üzerinde 4*25 watt yazıyordu.premieri almadan öncede pioneer ın üzerinde 4*45 watt yazan mosfetli bir teybi vardı.ama inan bana premierin ses çıkış gücü aynı hoparlörlerle pioneerdan yüksek.bu arada pioneerın kullanım kılavuzundada teybin geröçek çıkış gücünün 25 watt civarında olduğu yazıyordu.yani özetle pioneer sony vb markalarda yazan 4*50 ya da 4*45 watt güçler gerçek değerler değiller.en fazla olacakları 25 ya da 30 watt.hepsi bu.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
paradox78
Vosdost

Mesaj #7 gönderen paradox78 » Pzt Haz 06, 2005 6:00 pm

yarin fabrikaya gondericem sigorta atsa elektrik hic gelmezdi ama bir miktar geliyor. ara yari iletken bant da kirilmamis ne oldugunu gorecegiz yarin firmaya kargoluyorum

yardimlariniz icin tesekkurler...
REDDEVIL
Vosdost

Mesaj #8 gönderen REDDEVIL » Pzt Haz 06, 2005 10:37 pm

herkeze slm
montoya hayırlı olsun ama az bi farkla pıonneren DEH-4650mp3 tavsiye ederdim orta halli bir teyp ve servis agı buyük. yedek parca sıkıntısı yok. VE arkadaşlar teyp alacak olanlar herzaman sup cıkışlı teypleri terci ederseniz her zaman kaliteli ses alırsınız.
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Sal Haz 07, 2005 9:12 pm

HERRRRRKESSEEE SLMLAR....

monti kanka hayırlı uğurlu olsun yeni teybin :)

kamasonicler bildiğim kadarıyla lens olarak sony yada samsung kullanıyo!!!!

kamasonic çalma ıvır zıvır açısından orta kalitededir... malzeme kalitesi işçilik ve kullanılan plastik şeyler bakımından vasat durumdadır..ama sonuç olarak garantili!!!! ve fiyatı gayet uygun!!!

tekrar hayırlı olsun! :)
tospick
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: Tospick

Mesaj #10 gönderen tospick » Çrş Haz 08, 2005 7:50 pm

hayırlı olsun ender abi, walla ne diyim iyi olmuş,belki taksitle bir pioneer ya da sony alabilirdin ama vardır senin bir bildiğin :o

saygılar ;)

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir