KS-2020

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
montoya
Vosdost

Mesaj #11 gönderen montoya » Prş Haz 09, 2005 8:41 pm

eywallah dostlar saolun varolun...
walla eldeki şu an ki imkanlarla bunu yaptık ama ileride alpine vs. neden olmasın.bu aralar iddaa dan da bişiler çıkmıyo,neyse ama bassı değiştirdim bugün de,kıydım paraya bendeki 30cm kenwood bazukayı verdim,35cm pioneer bazuka aldım,75 YTL de üste verdim,bu biraz beleşe geldi,teypte yaptığımız gafı burda geri aldık... :)

vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #12 gönderen vosbik » Prş Haz 09, 2005 9:42 pm

bası dadeğiştirmen iyi olmuş.güle güle kullan.gittiği yere kadar kullanırsın.baktın olmuyor en kötü ihtimalle iyi bir şeyler alırsın.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir