Goldmaster 3070 USB - BeetleJuice

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
IceSPiRiT
Vosdost
Vosvosumun adı: BeetleJuice

Goldmaster 3070 USB - BeetleJuice

Mesaj #1 gönderen IceSPiRiT » Çrş Oca 16, 2008 11:26 pm

Selam arkadaşlar. Sonunda oto teybini söküp yerine bir cd çalar aldım. Goldmaster 3070 USB modeli. cd-mp3 destekli usb, sd/mmc kart girişi bulunan uzaktan kumandalı bir alet. Bugün akşam üzeri taktım. 10 dakika kadar kullanma fırsatım oldu ve ilk izlenim güzel. fotoğraflarını çekip yollayacağım. bir de ne kadar akım çektiğini ölçeceğim bir ara bakalım bizim ufaklığa ne kadar yük bindiriyormuşuz...

Resim

Bora BiLGET
Electrical & Electronics Eng.
-----------------------------
http://www.borabilget.com
1974 - 1303 VW, Beyaz
--------------------------
Kuşadası, Selçuk-Efes
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #2 gönderen vosbik » Prş Oca 17, 2008 12:40 am

slm.ne kadar akım çekeceği konusunda ben szie birazcık yardımcı olayım.oto teyplerimizde standart olarak 10 amperlik sigorta bulunmakta.bu durumda maksimum 10 amper çekecek.ancak tabiki bu mümkün değil.güvenlik açısındanbirazda sigortanın değerinin yüksek verildiğini düşünürsek ortalama olarak 5-6 amper çekecektir maksimum.

unutmadan yeni teybiniz hayırlı olsun.umarım başınız ağrımaz.bu vb marka cihazlar ilk zamanlar sorunsuz çalışsada zamanla sıkıntılar çıkarabiliyorlar.bu sebeple bilindik markalara yönelmek uzun vadade daha mantıklı.güle güle kullanın.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
eyadigar
Vosdost
Vosvosumun adı: Pıtırcık

Mesaj #3 gönderen eyadigar » Prş Oca 17, 2008 11:58 am

Evet bende Buğra' ya katılıyorum. Daha önceden aldığım kamasonic marka bir mp3 çalar vardı, ne kadar itina göstersem de ilkin tuşları bozulmaya ardından da cd çaları cd konusunda pek titzlenmeye başlamıştı. Neyse ki eski araçla birlikte yolladım da kurtuldum.
06 PT 808
cakabo
Vosdost

Mesaj #4 gönderen cakabo » Prş Oca 17, 2008 12:20 pm

usb li olması büyük avantaj..
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
tombikvos
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Kelebek

Mesaj #5 gönderen tombikvos » Prş Oca 17, 2008 7:32 pm

Ben de Kamasonic örneğini vericektim.Şu an bizim arabada da takılı (vos değil) Kamasonic KS-2028 CD-MP3 modeli ve cd çalar şu anda hiç çalışmıyor.Ben de değiştirmeyi düşünüyorum ve giriş seviyesi bizim için yeterli.Onun için aklımdaki 2 model:
-Sony CDX-GT111
-Pioneer 2900
İkiside yaklaşık 200 lira civarı ve güzel teypler.Belki almayı düşünen arkadaşların işine yarar..
Onur Eryılmaz 0(543) 429 10 66 İzmir-Menemen
(o\_ı_/o) (Kelebek) (o\_ı_/o) 1973 model 1303

Resim

Uploaded with ImageShack.us
KaDRY
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: ?????

Mesaj #6 gönderen KaDRY » Prş Oca 17, 2008 8:28 pm

goldmasterın anfilerine baktım fiyatları çok uygun teypleride öle bende bilindik marka taraftarıyım ama goldmaster kamosonic gibi deil biraz daha kaliteli sonuç olarak dikkatli kullanmak lazım hassas aletler oluo bu markalar

dikkatli kullanınca bi sorun olcagnı zannetmiorm hayırlı olsun dikkat:)
Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır...
Kullanıcı avatarı
IceSPiRiT
Vosdost

Mesaj #7 gönderen IceSPiRiT » Prş Oca 17, 2008 11:34 pm

goldmaster diğerlerine göre daha ii ben de biraz bu yüsden tercih ettim. ve ben cd kısmı için deil daha çok usb ve hafıza kartı yuvaları oldugu için bu aleti aldım. pek de cd kullanacağımı sanmam. yaşayacağız ve göreceğiz neler olacağını...
Resim

Bora BiLGET
1974 - 1303 VW, Beyaz
Kuşadası, Selçuk-Efes
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #8 gönderen a.erim45 » Çrş Nis 02, 2008 2:41 am

Selam arkadaşlar. Sonunda oto teybini söküp yerine bir cd çalar aldım. Goldmaster 3070 USB modeli. cd-mp3 destekli usb, sd/mmc kart girişi bulunan uzaktan kumandalı bir alet. Bugün akşam üzeri taktım. 10 dakika kadar kullanma fırsatım oldu ve ilk izlenim güzel. fotoğraflarını çekip yollayacağım. bir de ne kadar akım çektiğini ölçeceğim bir ara bakalım bizim ufaklığa ne kadar yük bindiriyormuşuz...
.......................................................................................................................

aynı marka goldmaster teybi bende aldım ..ve çok ta memnunum..tek farkı önceki vos umda ..sony mp3 calar vardı..ve hangi şarkıda kapatsam kaldığı yerden devam ediyordu..goldmaster ın kinde başa alıyor..ve cd denemedim .usb de flaş bellek kullanıyorum çok daha iyi..şiddetle tavsiye ederim..bu arada fazla amper çektiğini düşünüyorsan ya diğer taraflarda kacak vardır..yada sen cok enerjiksin..:)..amperini yüksek tut..gençlik geri gelmiyor.. sevgiyle kal dostum
Kullanıcı avatarı
IceSPiRiT
Vosdost

Mesaj #9 gönderen IceSPiRiT » Cum Nis 04, 2008 8:26 am

şarkılarda başa döndüğünü söylemişsiniz ama ben böyle birşeyle karşılaşmadım. ya da biraz dikkatsizim sanırım :)
cd ile ilk aldığımda denemiştim. daha sonraları sürekli usb ile kullandım. ve daha dün sabah işe gelirken yolda dinledikten sonra usb yi çıkardım ve öğleden sonra usb yi tekrar takıp teybi açtığımda kaldığım şarkıdan devam etti.

ne kadar akım çektiğini ölçmeyi her seferinde unutuyorum fakat fazla olmadığına eminim. zaten ufacık 2 hoparlörüm var. ama hoparlörler canavar. eski mallar kaliteli oluyor diyebilirim bu konuda...
Resim

Bora BiLGET
1974 - 1303 VW, Beyaz
Kuşadası, Selçuk-Efes
Kullanıcı avatarı
keskineryk
Vosdost

Mesaj #10 gönderen keskineryk » Cum Nis 04, 2008 8:33 am

Güç = Akım x Gerilim Burada gerilimimiz 12 V (Akü)sabit olduğu biliyoruz
Buradan çıkan sonuç ne kadar (ses) watt o kadar amper . :)
1974 /1303
35 KP 273
E R İ K

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir