kolay ve ucuz ses sistemi

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

kolay ve ucuz ses sistemi

Mesaj #1 gönderen mutlu_vw » Pzt Ara 15, 2008 5:44 pm

oncelikle en asagi 300w cevirici (12v in-220v out) daha sonra 5 veya 4+1 ses sistemi evde kullanilan tipte ister mp3 playera baglayin ister teybiniz bu kadar basit yaklasik 300 ytl civarinda tutar hadi kolay gelsin

msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #2 gönderen blue-chip » Sal Ara 16, 2008 2:17 am

ben geçen yıl yaptım bu sistemi. 2.1 kullandım arabanın içinde kablo yumakları oluşmasın diye. çok mantıklı bir sistem tavsiye ederim. aracın orjinalitesine de müdahale edilmiyor. arka koltuk arkasına bir çakmak gözü monte ettim inverter prizi bağlamak için. woofer orada duruyor, küçük hoparlorlerin de arkasına cırt bant yapıştırdım, kullanacağım zaman pandizot arkasında arka cam altındaki yatay halıya iliştiriyorum, yoksa arka boşlukta kapak altında duruyorlar hiç yokmuşcasına. jack kablosu da ortadan halı altından gelip el freni boşluğundan çıkıyor.
ne kadar kaliteli kolon ve mp3 player kullanırsanız o kadar iyi ses alırsınız. mesela bende creative 2.1 sistem var, yaklaşık 75-80 ytl değerinde. creative veya i-pod mp3 kullanınca milletin acaip tesisatlarından daha iyi ses kalitesi alıyorum resmen. dandik made in china mp3 bağlarsam ses ona göre düşüyor.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir