Vosvosta tesisat budur

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yasinm
Vosdost

Mesaj #11 gönderen yasinm » Prş Kas 03, 2005 12:37 am

bu bus çok gereksiz şeylerle dolu kardeş ama diyer vosvos hoşuma gitti arka koltuk varsa yaptırırım zor diil...

angelus
Moderatör
Moderatör

Mesaj #12 gönderen angelus » Cmt Kas 05, 2005 11:11 pm

Sitedeki wv cox supermis.Saol forky :ok:
İnsanların gözleri öyle kelimelerle konuşur ki dil onları telaffuz edemez.
modifiyelimanyak
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #13 gönderen modifiyelimanyak » Sal Kas 08, 2005 10:39 am

ADAMI PSİKOPATA BAĞLAMAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNN!!!
yaw kardeşler, eşler, dostlar... o tamamen show car.. ses çıkmaz ondan.. bence en şekil kısmı oradaki NOS tüpü..
olay öyle öküz boy amfi ve dümenden kapasitör koymakla olmuyo.. en başta şu belli ki o 2 woofer'a o kadar kutu çok az.. ayrıca tamamen abartı maksatlı.. hemen hemen aynı ebatta kutu jimmy'de de war ve tek woofer.. yetiyomu kutu ercüm? o amfinin 3te 1 i kadar roadson amfiyle ercü spl2000 kaldırıyo, ben yine o amfinin 3te1i kadar 2 tane amfiyle 6 woofer besliyorum. yani adam tamamen show car yapmaya çalışmış ama kapı kabartmaları ne kadar çalıştığının göstergesi... :) :D :) :D :)
haksızmıyım lem ercüüüü???
Forum kuralları gereği forumdan uzaklaştırlmıştır

ADMİN
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #14 gönderen efeeryurt » Sal Kas 08, 2005 3:06 pm

yaaa nereye ses çıkmaz oluuum bahtiyaar... kıskanma hemen öle kötüledin iki dakkada arabayı yaaaa... :tiksinc: :P
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #15 gönderen yasinm » Sal Kas 08, 2005 7:10 pm

OLUM BU İŞLER RODSONLA MİLENYUMLA OLACAK İŞLER DİİL
AMA VOS BENCEDE SOV CAR SES ÇIKMAZ NİYE DERSENİZ BENCE MEKAN DAR KUTU YETMEZ İKİTANE BASA GÖRE AMA NE KADAR MARKADAN BİŞEY OLMAZ DESENİZDE ADAMLAR İSİM YAPTIĞINA GÖRE İŞİ BİLİYOLAR DEMEKTİRKİ BEN MARKADAAN YANAYIM ÇÜNKÜ HEM DAHA SAĞLAM OLUYO HEMDE İSTEDİĞİNİ ALABİLİYOSUN YAW.BEN BUNU BİLİRİM...
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #16 gönderen efeeryurt » Sal Kas 08, 2005 8:17 pm

abii ses nassı çıkmaz yaa... kendiniz diosunuz ŞOV ARABASI die, eee fuar'da yada gösteride kimse demio mu açında dinliyelim şunu diyeee????
bence deli ses çıkar bu aletten :nurialco:
Resim
Er_cU

Mesaj #17 gönderen Er_cU » Sal Kas 08, 2005 8:30 pm

ŞİMDİ DURUM ŞUNDAN İBARET....

ELEMAN ÇOK İYİ Bİ SET YAPMIŞ BU BİR.... BAHTİYAR DEDİĞİN GİBİ KUTU KÜÇÜK AMA DİKKAT EDERSEN WOOFERLAR TERS... YANİ ÇİFT HAZNE ÇALIYO.... BU İKİ..

O VOSDAN SENİNKİNDEN ,YASİNİNKİNDEN VE JİMMYDEN FAZLA SES ÇIKMAZSA BEN YAKARIM VOSU BU 3

YASİNİNDE DEDİĞİ GİBİ BU İŞ MİLLENUMLA KAMASONİCLE (BAKINIZ JİMMYNİN ESKİ TESİSATI) OLACAK İŞ DEİL...... BİR TESİSATTA BASSDAN ÖNEMLİ OLAN AKUSİTKTİR... ÖNCE AKUSTİĞİ YAKALDIKTAN SONRA BASSI İSTEDĞİN KADAR YÜKLEYEBİLRİSİN... BU 4...

SİNİRLENDİĞİMİ FALAN SANMAYIN RESİMLERE GICIK OLDUM... MİLLETTE PARA VAR DÖKTÜRÜYO BU 5

BENİM BAHTİYAR GİBİ VOSU KULLANMA ŞANSIM YOK İMKANIM ÇOK KISITLI AMA EĞER VOSU BÖLME ŞANSIM OLSAYDI İNANIN BASSDAN VE SESDEN KULAKLARINIZDAN KAN GETİRİRDİM (TABİ ÖNCE BANKADAN KREDİ ÇEKİP SONRA İCRALIK OLUP) BU 6

KENDİ KULLANDIĞIM CİHAZLARDAN BU KADAR AZ SES ALMAK BENİ ÇILDIRTIYO YİNE DAMARIM KABARDI BU 7. (AYNI TESİSAT OPEL ASTRA HATCHBACK DE BAGAJ SİLECEĞİNİ HOPLATIRKEN.. JİMMYDE SADECE GÖĞÜSÜ SALLAYABİLİYO!!! )

BU ŞEKİLDE RESİMLERİ LÜTFEN AMA LÜTFEN YOLLAMAYIN EN AZINDAN BENİ ,BAHTİYARI VE YASİNİMİ SEVİYOSANIZ... BİZİM İÇİN UYGUN RESİMLER DEİL BUNLAR... ADULT KOYUN TERA PATRİCK KOYUN JENNA JAMESON KOYUN (SİTEDEN ŞUTLANIRSINIZ) AMA BUNLARI KOYMAYIN ...

YALVARIYORUM SİZE.... BUDA 8...

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
yasinm
Vosdost

Mesaj #18 gönderen yasinm » Sal Kas 08, 2005 9:05 pm

sen bi esc sin buda 9 :D
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #19 gönderen efeeryurt » Sal Kas 08, 2005 9:17 pm

ewtttt Ercüüü, bence ESC diilsin ama tam birrrr ...'sin.... :lol:
ne geleceğini anlamışsındır ercüüüü :P
sen bize gel ercüü, ozmn bu istediklerine (yani son maddeye) kavuşursuuuun :lol:
süperiz yaaaaaa :halay: :halay:
Resim
Er_cU

Mesaj #20 gönderen Er_cU » Sal Kas 08, 2005 10:51 pm

eyvallah yarın sizdeyimmmmmmm efeeeeeeeeeeeeeeeeee kaç tane boş media geitriyim??? 50..100????? :lol: :lol: :lol:

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir