yeni radyo-cd çalar için yardım.

Bu bölümde ses sistemiyle ilgili cihazların tanıtımını yapabilir sahip olduğu özellikleri ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #21 gönderen carpe diem » Prş Nis 01, 2010 5:25 pm

Bir ara bende düşünmüştüm orta konsola teyp takmayı ama malzeme çok ince yani hayatta taşımaz. En son çare aklıma içini fiber kaplatıp doldurmak geldi. Sonra vazgeçtim. Ama bu işe çözüm bulursanız bende orta konsola geçirip orjinal teybimi yerine takabilirim.

---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #22 gönderen vosbik » Prş Nis 01, 2010 8:38 pm

slm. goldmaster çok kaliteli b,ir marka değil.diğer bahsettiğim markalardan pek bir farkı yok.geri verme şansınız varsa eğer bu şansınızı kullanın ve daha kaliteli bir marka alın.pioneer, jvc, sony, alpine vb.ya da lg'nin yeni ürünleride oldukça iyi.170 ytl civarına bir modeli vardı yanılmıyorsam.işinizi fazlasıyla görür.kolay gelsin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #23 gönderen gürhan » Prş Nis 01, 2010 11:18 pm

vosbik yazdı:slm. goldmaster çok kaliteli b,ir marka değil.diğer bahsettiğim markalardan pek bir farkı yok.geri verme şansınız varsa eğer bu şansınızı kullanın ve daha kaliteli bir marka alın.pioneer, jvc, sony, alpine vb.ya da lg'nin yeni ürünleride oldukça iyi.170 ytl civarına bir modeli vardı yanılmıyorsam.işinizi fazlasıyla görür.kolay gelsin.

vosbik haklısın ama benim için hafıza kartı yuvası olması önemliydi...diğer markalarda hafıza kartı işin içine girince fiyat 350-400 lere çıkıyor..

şu aşamada geride veremem..kızağı taktık demirlerini büktük...o yuvaya o cihazı öyle yada böyle oturtacağım..yarın izin günüm...uğraşacağız bakalım ne olacak yarın..ya o kazanacak ya ben..yada tuhsi...

“Cihaz Tanıtımı ve Tesisat Kurulumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir