Oyun Muhabbeti

PC oyunlarıyla ilgili her konuyu burada paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
angelus
Moderatör
Moderatör

Oyun Muhabbeti

Mesaj #1 gönderen angelus » Pzr Haz 05, 2005 3:18 pm

Oyunlar hakkındaki görüşleriniz bu topicde toplanacaktır.Sevdiginiz oyunlar, sevmediginiz oyunlar,eksik buldugunuz oyunlar,klasik oyunlarla ilgili bütün görüşlerinizi bu topice yazınız.

raiden
Vosdost

angel sözüm sana ....

Mesaj #2 gönderen raiden » Prş Tem 14, 2005 6:11 pm

[font=Comic Sans MS]meraktan sorduyom şu avatar varya tauren olması gerek yani şuaraya gelcem.. WoW oynuyon gibi geldi.. Bende oynuyodum ama maddi ve zaman olarak bitirdi beni... Hatta Durid Tauren oynuyodum...[/font]
34vet41
Tıpta ve Aşkta katiyet yoktur....
angelus
Moderatör
Moderatör

Mesaj #3 gönderen angelus » Cmt Tem 23, 2005 9:54 pm

O diablodan paladin wow la alakası yok.Tiryakiyimde gorunce hemen aldım avatarı.
İnsanların gözleri öyle kelimelerle konuşur ki dil onları telaffuz edemez.
raiden
Vosdost

Mesaj #4 gönderen raiden » Pzr Tem 24, 2005 5:56 pm

[font=Comic Sans MS]Ben eski avatarın için yazmıştım... Şimdiki diablo.dan paladin galiba neyse....[/font]
34vet41

Tıpta ve Aşkta katiyet yoktur....
angelus
Moderatör
Moderatör

Mesaj #5 gönderen angelus » Pzt Tem 25, 2005 4:37 pm

Tamam o wowdan da hangi karakter oldugunu bilmiyorum.
İnsanların gözleri öyle kelimelerle konuşur ki dil onları telaffuz edemez.
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #6 gönderen levent » Pzt Kas 20, 2006 8:05 pm

arkadaşlar 3 aydır beklediğim need for speed carbon oyunu elime ulaştı ve bitirmem yaklaşık 3 gün sürdü yani çokta zorlu değil
mos wanted tan iyi tarafı gece yarışları ve kanyonda aşağı düşebilmek. met edildiği kadar güzel bir oyun değil. beklediğim gibi çıkmadı hayallerim suya düştü :(
Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
montoya
Vosdost

Mesaj #7 gönderen montoya » Sal Kas 21, 2006 10:43 am

yaw bişiy diicem,aranızda bu Ogame veya Knight Online a bulaşan var mı? ben bulaşmayı düşünüyorum da accaba sonradana kurtarabilir miyim kendimi,asıl bu beni düşündürüyo...tavsiyeleri alayım...
ResimResim

...AT,AVRAT,BRAVEHEART...

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
kenny
Vosdost

Oyun

Mesaj #8 gönderen kenny » Sal Kas 21, 2006 11:48 am

Ben yaklaşık 7 ay knight online'a takıldım. geceleri gündüze falan bağladım:) Kurtulduğum için çok mutluyum.... Oyundaki nick im kafer idi.. hala duruyo tabi arada sırada ne var ne yok diye bakıyorum.

Saygılar...

Resim
[img:337:200]http://img331.imageshack.us/img331/1573/p1040160dr2.jpg[/img]
montoya
Vosdost

Mesaj #9 gönderen montoya » Sal Kas 21, 2006 1:36 pm

ben almıyim o zaman,neme lasım zaten hayattan koptuk,bir de buna bulaşırsak,ikindiye kaldırırsınız beni walla:)
saol dostum yorumun için...
saygılarımla...
ResimResim

...AT,AVRAT,BRAVEHEART...

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
tortoise
Vosdost

Mesaj #10 gönderen tortoise » Sal Kas 21, 2006 5:13 pm

Bencede pek bulaşmaya gelmes, bırakanların psikolojik tedavi gördüğünü biliyorum :)
Bende ogame oynardım ama çok fasla kaptırmadım kendimi, sonrada girmedim gitmiş gezegenlerim, şimdide ruax yaşamı ndaım, onada günde bikaç kez 5-10 dkka giriorm.

Bunun haricinde mynette okey,king oynayan warsa bi odada buluşalım :)
Emrah...
Resim

“Oyun Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir