Oyun Muhabbeti

PC oyunlarıyla ilgili her konuyu burada paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #11 gönderen levent » Sal Kas 21, 2006 5:19 pm

valla daha çok yarış tarzı oyunlarla ilgilendiğim için bu oyunlar hakkında bir bilgim yok
ama arkadaşım online olarak oynadığı bir savaş oyununda bayağı kafayı sıyırmıştı neredeyse kayış kopartacaktı :)
beni pek sarmıyo bu oyunlar
most wanted- carbon- under grand benim oyunlarım bunlar

Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
Have_a_Cigar
Vosdost

Mesaj #12 gönderen Have_a_Cigar » Sal Kas 21, 2006 5:46 pm

Online olarak oynanan en kaliteli savaş oyunu Bettle Field serisi yarış oyunlarında ise simulasyon olanları tercih ederim F1, GTR, RFactor vb :ok:
Resim
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #13 gönderen levent » Sal Kas 21, 2006 5:50 pm

zevkler ve renkler tartışılmaz GTR denedim pek sarmadı
Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
CORTEZ
Vosdost
Vosvosumun adı: ben ayva diorum abim kuzey xD karışık

Mesaj #14 gönderen CORTEZ » Pzr Ara 17, 2006 1:26 pm

knight online bende oynuyodum allahtan bıraktım bırakmasaydım derslerim 0.0.0 olucaktı bıraktım 5,4,5
_____,===¬¬¬¬_/|___
)_,.--[ µ\\_\****”””””””

pOwErEd By CoRTeZ

BİR GÜN HERKES VosvosTürk ÜYESİ OLUCAK !!!
Resim
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #15 gönderen levent » Pzr Ara 17, 2006 11:56 pm

haklısın dostum bağımlılık yapan illet bi oyun bildiğim kadarıyla
arkadaşım neler çekti
oBuRiks
Vosdost

Mesaj #16 gönderen oBuRiks » Cum Ara 22, 2006 5:44 am

benim arkadasım da cok zor bıraktı..Hatta rüyasında bile knıgt oynuyordu..o yüzden ben o oyunu oynamaya korktum ... :hmm:
ahH cAnıM beNim,beN aKDenizLiyİm!
DoGuS
Vosdost

Mesaj #17 gönderen DoGuS » Pzr Oca 07, 2007 12:27 am

yaw kaptırdın mı bırakamıosun ki çok deli bişiy yüzlerce insan tanıosun bikeresinde siirtli bi amcayla konuşmştm knight oynuomuş amca dediğim 46 yaşındaydı yawa çok deli bişi
Resim

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seç ki, sen onun için ölmeyi düşündüğünde, o senin için çoktan ölmüş olsun.
ozicoke

gran turismo

Mesaj #18 gönderen ozicoke » Cmt Şub 24, 2007 7:16 pm

ps3 ç%u131kmadan evvel en son gran turismo oyununu ooynamayan varsa kesin oynamal%u131.örnek resimer ;
Resim

Resim

Resim
[VoS]SLAYER
Vosdost

Mesaj #19 gönderen [VoS]SLAYER » Cmt Mar 17, 2007 11:49 pm

pc oyun dünyası yıllardır içinde oldugum bi dünya sayısız oyun oynadım ve bitirdim diyebilirim.(bazıları bitmeyen cinstendi tabi)
bana oynamak yetmiyodu en iyi olmaya çalışıyordum hep nitekim bi kaçındada başarmıştım. mesela counter oynamışsınızdır hepiniz... ben lisedeyken counter bagımlısıydım her hafta clan maçına cıkardık. bi turnuvaya katıldık ankarada turnuva 1.si almanyaya gönderildi biz 2. olmuştuk.
yine başka bi oyun knight online türkiyeye ilk geldiginde başladım oyuna yaklaşık 3-3.5 sene önce ve 1 sene oluyo bırakalı. ilk başladıgımda areste oynuyoduk SuddenDeath clanının kurucularındandım kullandıgım karakter Spirited adlı bi wariordu. biraz pislige bulaşıda banı yedik. daha sonra Cyphere geçtik bi karakter satın aldık adı Sekhmeth di oynayan varsa mutlaka duymuştur :)
bunlar sadece devamlı oynadıgım ounlardı. bunları oynarkende bi çok oyun bitirdim. mesela çıktıgı dönemde en korkunç oyun seçilen resident evil3. ilk 2 serisi gibi nefes kesiciydi. gözümü kırpmadan oynadım. Doom benim çocuklugumun oyunuydu doom1 ve doom2..... son vresiyonu 1buçuk sene önce çktı doom3 bitirmem 5 günümü aldı sadece.
oyun bir tutkudur ama sosyal yaşamını hiçe saymagınız sürece...
Motor Sporları bir tutkudur.
www.turkiyef1.com
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #20 gönderen gissemm » Cmt Mar 17, 2007 11:57 pm

montoya yazdı:yaw bişiy diicem,aranızda bu Ogame veya Knight Online a bulaşan var mı? ben bulaşmayı düşünüyorum da accaba sonradana kurtarabilir miyim kendimi,asıl bu beni düşündürüyo...tavsiyeleri alayım...

şöyle diyim benim kuzen ogame delisi.kendisi kaptan olduğu için gemide olduğu zamanlar internete giremiyor ve oyunu bana öğretti onun yerine ben girip oynuyorum.kendisine madem oynayamıyosun beni neden oynatıyosun diye terslendiğimde sen bırakma devam et ben eve gelince sıralamadan düşmüş olmıyım dedi.o kadar bağımlı ki çevresindekilere de bulaştırmaya çalışıyo :) bir arada dünyalar savaşı diye bi oyun vardı hala var mı bilmiyorum ama arkadaşımın hatrı için ben de ona üye olmuştum.bi kız olmama rağmen ben bu kadar ilgilendim erkekleri siz tahmin edin :)

“Oyun Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir