Oyun Muhabbeti

PC oyunlarıyla ilgili her konuyu burada paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
arese
Vosdost

Mesaj #21 gönderen arese » Çrş Ağu 15, 2007 3:41 pm

ozicoke kardeşim bu resimlerini verdiğin oyunun tam adı ne acaba resimden pek fazla anlayamadım

ayrıca online oyun olarak size tavsiye edebileceğim bir oyun var bu oyunda köy ağası oluyorsunuz ve köyü yönetiyorsunuz bu köyün çeşitli madenleri oluyo örneğin tuğla,demir,tahıl ve odun madenleri oluyor asker çıkarıyorsunuz ve savaşabiliyorsunuz ama grafikleri iyi olmasada benbu oyunu oynuyorum

bu ayrıca bilgisayara yüklenipte oynanmıyor www.travian.com.tr sitesine giriyorsunuz ve girişinizi rahatlıkla yapıyorsunuz hiçde sorun olmuyor.

mehmet gökhan
Vosdost

Mesaj #22 gönderen mehmet gökhan » Sal Oca 06, 2009 8:20 pm

arkadaşlar call of duty 5 i oynuyorum 14.bölümde kaldım geçemiyorum bitürlü aramızda oynayan veya bilen varsa bana yardımcı olabilirmi?

“Oyun Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir