ADMİN ABİMİZE SESLENİYORUM =)

PC oyunlarıyla ilgili her konuyu burada paylaşabilirsiniz
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kingaf
Vosdost

ADMİN ABİMİZE SESLENİYORUM =)

Mesaj #1 gönderen kingaf » Pzt Ağu 23, 2010 8:53 am

basta admın abı olmak uzere herkezın bigisine sunuyorum bunu...bizim sitemizde var mı bılmıyorum ancak nette gezerken baska bır sıtede gordugum ve coook hosuma gıden bır sey gordum sızde bakın ve görünnn. =)

http://www.izvosder.com/
bu sıteye giriyoruz ve anasayfada sagda ''eglencelık'' dıye bır yer var ve o na tıkladıgımızda ıkı secenek verıyor beetle yada bus mı dıye ... birini seçtigimiz zaman o turun her modelını kendınız tasarım yapabılıyorsunuz.... =) coook begendım gercekten guzel bırseyyy.....

ADMIN ABIDEN ISTEK OLARAK BUNUN DA BIZIM SITEMIZDE YER ALMASINI ISTIYORUM AYNISINDAN BIZDE DE OLSUIN =)

TESEKKUR EDERIMM...

VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #2 gönderen VOGEN » Pzt Ağu 23, 2010 9:39 am

sitede onun linki 1-2 kez verildi vos modifiye oyunu diye
MİTHAT AYDIN
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost
Vosvosumun adı: dost

Mesaj #3 gönderen vwOzan » Pzt Ağu 23, 2010 10:39 am

hatırlıyorum bende mıthat abı :) guzel ya en azından hayalı bı splıt yapmmıs oldum hemde parca aramadan...vwOzan
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #4 gönderen VOGEN » Pzt Ağu 23, 2010 1:29 pm

vwOzan yazdı:hatırlıyorum bende mıthat abı :) guzel ya en azından hayalı bı splıt yapmmıs oldum hemde parca aramadan...vwOzan

inşallah gerçeği olur ozan parça sıkıntısı yok para sıkıntısı yok bak ben bu açıdan düşünmemiştim

gönlünüze göre oynamanız için linki bir kez daha verelim o zaman

oyunun adı bug selecta

ben bir tane link vereyim isteyenler pc ye indirebilir diğer sitelerden

http://www.zdressup.net/dressup/bug-selecta
MİTHAT AYDIN

“Oyun Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir