2012 de YENİ BEETLE geliyormus

İhtiyacınız olan programların linklerini bulabileceğiniz bilgisayar içerikli konuları aktarabileceğiniz bölüm
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

2012 de YENİ BEETLE geliyormus

Mesaj #1 gönderen mutlu_vw » Çrş Haz 09, 2010 4:35 pm

evet arkadaslar almanyadan yapilan aciklamara gore yeni beetle yoldaymis biraz arastirma yaptim herhalde sekil bole olacak
[IMG:500:340]http://img337.imageshack.us/img337/7848/volkswagenbeetle01500x3.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[IMG:500:396]http://img718.imageshack.us/img718/1932/volkswagenbeetle02500x3.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[IMG:500:336]http://img256.imageshack.us/img256/5425/volkswagenbeetle03500x3.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Her yıl olduğu gibi bu yılda efsane modelin geri döneceğine yönelik söylentiler bu sefer ciddi bir hal aldı. Gelen duyumlara göre Volkswagen rakiplerin yeni küçük modellerine karşı efsane modeli Beetle’ı yenilemeyi planlıyor.

Otomobil dünyasının kült modelleri arasına girmiş olan Beetle’ın yeni jenerasyonunu 2012 yılında piyasaya sürmeye hazırlanan Alman üretici aracın kimliğini kaybetmemesi için çok radikal değişikliklere ihtiyaç duymamış. Atalarının genlerini tasarımda çok iyi taşıyan yeni Beetle onların aksine iç mekanda, özellikle arka kısımda sunduğu bonkör yaşam alanıyla şöhretini bir adım ileri taşıyacağa benziyor. Büyüyen iç ve dış tasarımı, kaslı çamurlukları ve LED teknolojili farlarıyla çok daha genç görünen yeni jenerasyonun BlueMotion ve R versiyonlarınını da görebiliriz

aciklamarda atalarin genlerini cok iyi tasiyan diyor ama resimlerin alakasi yok resimler kolpada olabilir ama gecerten ayni cizgilerse beklemeye deger

msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost
Vosvosumun adı: dost

Mesaj #2 gönderen vwOzan » Çrş Haz 09, 2010 5:11 pm

hiçbiri gercek bi vosun yerını tutamaz bence bu modern tasarım o ismi dahi hak etmiyor arkadaslar
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #3 gönderen mutlu_vw » Çrş Haz 09, 2010 5:18 pm

evet ozan o konuda haklisin
bu arada yeni araba bu galiba benzerlik baya var eski new beetle nazaranla
[IMG:500:240]http://img227.imageshack.us/img227/6624/814401862.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[IMG:350:220]http://img121.imageshack.us/img121/7114/vosvos1.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us
YANLIZ GEORGE
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost

Mesaj #4 gönderen vwOzan » Çrş Haz 09, 2010 5:25 pm

bikere yine motoru onde olacak boksör motor olmıcak bence eskı vosu bınevı modıfıye edıp pıyasaya sunsalar bu cıkacak araclardan daha cok prım yapar o egzoz sesını hıc bırseye degısmem öle deılmı mutlu... vwOzan
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #5 gönderen mutlu_vw » Çrş Haz 09, 2010 5:28 pm

teknolajiye ayak uydurmaliri kacinilmaz burda herkesi toplatip araba nasil yapilir gostertcekler bize ama hadi hayirlisi
ben o motor sesinde azmi uyudumm :) gelde bana sorr :) o sesi duydumu azmi firladim disari bi vos geciyo diye
YANLIZ GEORGE
mırmır
Vosdost

Mesaj #6 gönderen mırmır » Çrş Haz 09, 2010 5:36 pm

Sarı olanın tasarımı berbat, muhtemel kırmızıda karar kılınmıştır. Benim hoşuma gitti,birçok yeri vosvosa benziyor.
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost

Mesaj #7 gönderen vwOzan » Çrş Haz 09, 2010 5:37 pm

bende aynısıı yapıyorum az once annem aradı araba evın onunde bı tanesı tampon lastını sokmeye calısmıs taksıcı var bızım orda o kovalamıs ya cok canım sıkıldı yemın ederım gorsem varya bı lastık ayagına sakat bırakırım onu ...
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost

Mesaj #8 gönderen vwOzan » Çrş Haz 09, 2010 5:38 pm

bencede sarı olan cıdden ıtıcı duruyor kırmızı olanın tavanı ısı bozmus bırazdaha oval dusunulmus olsa cokdaha benzer olurmus .... vwOzan
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #9 gönderen mutlu_vw » Çrş Haz 09, 2010 5:45 pm

vwOzan yazdı:bende aynısıı yapıyorum az once annem aradı araba evın onunde bı tanesı tampon lastını sokmeye calısmıs taksıcı var bızım orda o kovalamıs ya cok canım sıkıldı yemın ederım gorsem varya bı lastık ayagına sakat bırakırım onu ...

memlekette hayvan mi yokk kardesim inan bi gozum disarda arabanin basinda duran var mi diye
YANLIZ GEORGE
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #10 gönderen mutlu_vw » Çrş Haz 09, 2010 5:49 pm

buyuk ihtimalle kırmızı olmasi lazim zaten yazinin ustunde o vardi ama eski new beetle diye onu koymadm karistirirken sariyi gordum acilamalarda led far diyince ekledim ama iki resmi yan yana koyunca kırmızı oldugu acik
YANLIZ GEORGE

“Bilgilendirme ve Program Linkleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir