Psikolojik bunalım

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
orjinalcii
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Vosvosum yok :(

Psikolojik bunalım

Mesaj #1 gönderen orjinalcii » Prş Kas 09, 2017 1:30 am

:shock: arkadaslar merhaba ben atakan ankarada oturuyorum 22 yasindayim. Aracim var ancak son zamanlarda vos hastaligina yakalandim. Bildiginiz psikolojimi bozdumda diyebilirim. Sadece yardimlarinizi bekliyorum. Hergun sabaha kadar uyumayip vos arastiriyorum ilanlara bakiniyorum videolar izliyorum ancak bir turlu bitmek bilmeyen korku ve dusunceler artik geceleri uyutmamaya basladi. O kadar cok vos hayali kuruyorumki inanamazsiniz. 18 bin e kadar butcem var bu fiyata temiz duzgun gunluk 100 km yapabilecegim bir vos bulabilirmiyim bilmiyorum. Netteki ilanlar bayagi ucuk rakamlarda. Standart geliri olan birisi olarak aylik ve yillik masraflarini karsilayabilirmiyim bilmiyorum. Yada uzun yola gitsem yolda kalirmiyim en ufak fikrim yok. Araba motorundan elektiriginden pek anlayan biriside degilim acikcasi. Ankarada olan birisi ile iletisime gecip vos u daha cok incelemek ve sohbet edio vos aldigimda arayabilecegim bir dostta istiyorum. Vosvos gorebilecegim yada bana yardimci olabilecek birisi varsa gercekten minnetar kalirim. Yoksa bu sevda beni yeyip bitirecek gercekten. Saka felan degil bildiginiz psikolojim bozuldu. Cokmu zengin olmam lazim bu araca sahip olabilmek icin. Kullanmayan bile yorum yapiyor vos hakkinda. Yok yolda birakirmista yok sanayiciyle akraba olurmusuz yok bitmezmis masraflari cok paraymis geri satamazmisim da. Bunlari duymak istemiyorum sadece vosvoscu bir dost edinip ondan dinlemek istiyorum bu sevdayi yardim olursaniz cok sevinirim. Özel mesaj olarak numaranizi atabilirseniz ararim konusuruz dost oluruz abi kardes oluruz. Saygilarimla

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir