Tüm Vosdostlara Merhabalar

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
SnCrHn
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Tüm Vosdostlara Merhabalar

Mesaj #1 gönderen SnCrHn » Prş Ara 09, 2010 5:24 pm

3 gündür bu sitenin altını üstüne getirdim neredeyse... Öncelikle söylemeliyim ki bazen hayretler içinde kaldım. A'dan Z'ye bu sitede emeği geçen ve elini taşın altına koyan herkesi ayrı ayrı tek tek tebrik ediyorum, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum :) Bir şeyler ortaya koymanın pek de kolay olmadığı ülkemizde, tüm zorluklara rağmen büyük bir sabır ve azimle bu yolda ilerleyen vosdostlara daha bol bol sabır ve azim temenni ediyorum.

Ben aranıza hem İstanbul hem Adanadan katılıyorum... İstanbul da makine mühesdisliği okuyorum, ailemse Adanada yaşıyor.Yakın zamanda babam kanıma girdi ve beni motorsikletimi satıp araba almaya ikna etti :gazla: ben de şu bu derken vosvos ta karar kıldım ki, zaten uzun zamandır da istediğim bir şeydi.

Huyum kurusun bir şeye para verirken biraz fazla kılı kırk yararım :) e vosvos ları da bir araştırayım dedim ve kendimi kocaman bir girdabın içinde buldum :hipnoz: ha pişman mıyım?? umarım olmam :)

Tecrübelerinize epeyce kulak verdikten ve kendi imkanlarımı düşündükten sonra, 1302s-1303s LPG li ya da 1300cc düzcam lı(hafif oldukları için nispeten az yakıyolarmış) bir vos işimi görür gibi geldi bana(yakıt kriteri :ağla: ).Kafamda 3-4bin arası bir rakam var(üstüne çıkabilirim) muayeneden geçebilecek durumda olması yeterli benim için ilk etapta.Adanada veya civarında olması da çok iyi olur malum usta filan tanıdık çok oralarda :) Ocak ayı içerisinde de alıp aranıza katılmayı düşünüyorum bir sıkıntı olmazsa.

Ben böyle gelir gelmez başınızı ağrıttım sanki ama kusuruma bakmazsınız umarım.Vosvos aldıktan sonra epeyce bu sitede vakit geçiricez gibi görünüyo, istedim ki ufaktan bi tanışalım :çiçek:

Her şeye sizinle sıfırdan başlıyorum, doğru yerde olduğumu düşünüyorum ve her türlü yardımınıza(tecrübe) açığım.Şimdiden hepinize çok çok teşekkür ederim.
Sevgiler, saygılar...

Kimsenin kendini düşünmedği bir gün...
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Cvp: Tüm Vosdostlara Merhabalar

Mesaj #2 gönderen ToRnedo » Prş Ara 09, 2010 6:52 pm

Hoşgeldin dostum :) İnşallah en kısa zamanda istediğin vosuna kavuşman dileği ile :)
Yahya Ufuk ÜN
0531 204 20 13
[email protected] (msn-eposta)
Tıfıl 1974 doğumlu 1303A
Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Prş Ara 09, 2010 7:06 pm

slm.aramıza hoşgeldin.gönlündeki vosa en kısa zamanda kavuşman dileğiyle.aklına takılan her soruda elimizden geldiince yardımcı olmaya hazırız.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
FY077
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: yokki

Mesaj #4 gönderen FY077 » Prş Ara 09, 2010 7:07 pm

hoşgeldin :) umarım en kısa sürede istediğin gibi bir vos sahibi olursun. bazen daralsanda inan keyfini almak gibisi yok..
sende yalan oldun be vosum..
SnCrHn
Vosdost

Mesaj #5 gönderen SnCrHn » Prş Ara 09, 2010 8:59 pm

çok sağolun..umarım hepimiz gönlümüzdeki vosa kavuşuruz..ben açıkçası bir limovos(ben uydurdum limuzin vosvos :) ) yapmayı çok isterdim :)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #6 gönderen gürhan » Prş Ara 09, 2010 9:21 pm

hoşgeldin aramıza...merhabalar...

kötü huy dediğin, ince eleyp sık dokuma huyu, vosvos alacaksan çok güzel bir huy...forumdan araştır, bolbol vaktin var nasıl olsa...ne kadar araştırırsan okadar az problem yaşarsın.

ama gözünü seveyim limuzin işine sende bulaşma...forumdan arattır...bitmeyen limuzin çalışmalarına ulaşacaksın...hem emeğe hem vosvosa yazık.

kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
cemşit
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: DuRMuŞ

Mesaj #7 gönderen cemşit » Prş Ara 09, 2010 10:10 pm

Aramıza hoşgeldin, kısa zamanda gönlündeki vosla yollara çıkabilmen dileği ile kardeşim... Çıkacağın yolda karşılaşacağın sorunlara gelince , yardım için biz buralardayız.....
Resim

Murat AKKAYA
0505 258 9911

[email protected]

Kimler geldi , Hayatımdan kimler geçti...

1974 1303 S 34 UT 467 Cemşit
1973 T2 B 07 CDD 25 Abbush
1973 1300 35 HCR 34 Hacer
1967 1500 06 EL 302 .....
Afor
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #8 gönderen Afor » Prş Ara 09, 2010 10:15 pm

öncelikle hoşgeldin :)

dikkantimi cekti dolanırken bu limuzin işine ne diye girerler diye yabancı bikaç siteye baktım adamlar limuzinin önünü değiştiriyo biz vosu değiştiriyoz ilginç doğrusu :kötü: neyse rüyalarımızdaki vosa kavusmak dileği ile:)
06 ABA 86 1999 Focus:(
SnCrHn
Vosdost

Mesaj #9 gönderen SnCrHn » Prş Ara 09, 2010 10:54 pm

gürhan yazdı:hoşgeldin aramıza...merhabalar...

kötü huy dediğin, ince eleyp sık dokuma huyu, vosvos alacaksan çok güzel bir huy...forumdan araştır, bolbol vaktin var nasıl olsa...ne kadar araştırırsan okadar az problem yaşarsın.

ama gözünü seveyim limuzin işine sende bulaşma...forumdan arattır...bitmeyen limuzin çalışmalarına ulaşacaksın...hem emeğe hem vosvosa yazık.

kolay gelsin.

hmmm dikkatimi çekmemişti...ama aklımda bir göz atarım artık :ok: foruma da baya daldım zaten 3 gündür...tüyamda vosvos almaya gidiyorum kaç gecedir geçen limuzin vos a bakıyodum dün de otomatik vites vos a denk geldim :kehkeh: çok hasta bir vosdostunuz olmak üzere galiba :)
Afor
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #10 gönderen Afor » Prş Ara 09, 2010 11:36 pm

hastalık varsa ne güzel bendede aynı hastalık var tedavi içinde alacam bi vos :) sabah öğle akşam tok karnına :)
06 ABA 86 1999 Focus:(

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir