Ögrenci + WosWos = ?? :)

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
CemAcun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Ögrenci + WosWos = ?? :)

Mesaj #1 gönderen CemAcun » Sal Mar 01, 2011 9:18 pm

Öncelıkle merhabalar ben Istanbuldan aranıza katılıyorm arkadaslar 19 yasındayım ve unıversteye basladım kendıme bı araba almak ıstıyorum ve kucuklugumden berı woswoslardan etkılenmısımdır fıyatlarıda uygun gorundugu ıcın almak ıstıyorum ama woswos hakkında pek bı bılgım yok bı cok taksıcıyle vs konustum ama pek tadmın edıcı konusmalar olmadı ve sızı buldum :) hemen konuya gırmek ıstıyorum ogrencıyım ve woswos almam sızce nekadar mantıklı olacak gerek yakıt acısından benı ewden okula goturebılecekmı flan temız woswos nasıl anlasılır nasıl bı woswos almalıyım veya almamalımyım cvplarınızı beklıyorm.

CemAcun
Vosdost

Cvp: Ögrenci + WosWos = ?? :)

Mesaj #2 gönderen CemAcun » Sal Mar 01, 2011 9:54 pm

Yardım beklıyorum arkadaslar onlıne olan uyelerden mod. lardan yonetıcılerden
Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Mesaj #3 gönderen ilkeer » Sal Mar 01, 2011 10:34 pm

ucuz alırsan derdide bol olur bıktırır seni
iyi bişi bulursan ucuza o ayrı bir durum ama şu da bi gerçek ki vos almak sabirlı olmayı gerektirir.
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Sal Mar 01, 2011 11:38 pm

cem aramıza hoşgeldin...giriş mesajlarındanda anlaşıldığı üzere birazda acelecisin bu konuda...sen konuya direkt girmişsin..bende direkt cevap vereceğim...babandan aylık olarak iyi bir harçlık almıyorsan, yada kenarda birikmiş iyi bir paran yoksa öğrencilik yıllarında vosvostan uzak dur...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Çrş Mar 02, 2011 1:34 am

slm.vosvos ve öğrenci aynı cümlede kullanılması gereken iki kelime bana göre.vosvos pahalı bir hobidir.öğrenci bütçesiyle snei üzebilir.ama benuğraşmak istiyorum sonra toplarım çok iyi birşey olmasın beni idare etsind ersen kaportası idare decek bir vosu alıp lpg ile binebilirsin.çünkü lpg olmadan vosalr çok yakarlar.karar senin bütçe senin.iyi düşün doğru kara ver derim.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost
Vosvosumun adı: Mikrop

Mesaj #6 gönderen KIRELLİ » Çrş Mar 02, 2011 5:38 am

Ben de bir öğrenci olarak, vosvos almanda mantıklı bir yan göremiyorum. :) Lakin sık sık peynir-ekmek ikilisine talim etmeyi, eline geçen ilk toplu parayla vosuma nasıl harcasam diye düşünmeyi göze alıyorsan hayallerini erteleme derim. Sonuçta keyif alacaksan bunlara değer yani. Ama yok bir süre sonra sıkılırım dersen, ne kendi parana ne de alacağın vosa yazık et.

(Based on true story) :)
Halil İbrahim KIRELLİ
gunebakan
Vosdost
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #7 gönderen gunebakan » Çrş Mar 02, 2011 8:58 am

KIRELLİ yazdı:Ben de bir öğrenci olarak, vosvos almanda mantıklı bir yan göremiyorum. :) Lakin sık sık peynir-ekmek ikilisine talim etmeyi, eline geçen ilk toplu parayla vosuma nasıl harcasam diye düşünmeyi göze alıyorsan hayallerini erteleme derim. Sonuçta keyif alacaksan bunlara değer yani. Ama yok bir süre sonra sıkılırım dersen, ne kendi parana ne de alacağın vosa yazık et.

(Based on true story) :)

:) katılıyorum ben de vosvosu olan bir öğrenci olarak baya sıkıntı bir olay.ben de 2 yıl para biriktirip iyi kötü bi vosvos aldım çok uğraştırdı beni,arkadaşın dediği gibi eline geçen tüm parayı ona harcıyorsun,paran olmadığından bakım yaptıramıyorsun sonra en sıkışık anında arıza yapıyor,yana yakıla para arıyorsun, çoğu şeyini kendin yapmaya uğraşıyorsun,ellerin sürekli yağa dokunmaktan kapakara olmuş oluyor... ama bu kadar uğraştırıcı olmasının yanında zevk alıyorsan işte o zaman tadından yenmiyor.ne oranın buranın ağrıdığının önemi kalıyor ne de verdiğin son paranın.

yani sonuç uğraşacaksan al yok sıkılırım sabırsızım hiç çekemem bozulmasını falan diyorsan hiç yanaşma.

bir diğer "based on true story" :)
atax_can
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #8 gönderen atax_can » Çrş Mar 02, 2011 9:18 am

bende öğrenciyim,vos hayalim bebeklikten geliyor nerdeyse..yaklaşık olarak 7 8 aydır sürekli burdan sorular soruyorum sayfalarca okuyorum ama halaa kendimi bi vos alacak kadar bilgili görmüyorum.bütcem kısıtlı olduğu için daha bi süre beklemek zorundayım zaten.acele etme,sen hele bi okumaya başla burdan merak ettiğin konuları,o zman kendin cevaplicaksın sorularını :)
...ATACAN...
CemAcun
Vosdost

Mesaj #9 gönderen CemAcun » Çrş Mar 02, 2011 8:04 pm

hepinize sonsuz tesekkurler ve saygılar vosvos bıras daha beklemede kalsın ozman en azından kendı ayaklarımın ustune basana kadar kendı paramı kazanayım bı kolay olur :) suan cok zor gorunuyor verdıgınız cevaplar ısıgında :)
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #10 gönderen yunusbatmaz » Çrş Mar 02, 2011 8:43 pm

Bende vosvoslu bir öğrenciyim...İnan bana yok yere kendini sıkıntıya sokma :D evet zevkli evet mükemmel bir duydu ama diğer arkadaşların dediği herşeye katılıyorum...İleride elin rahatlayınca alırsın...Rahat rahat yemek yemek gezmek varken..Niye peynir ekmek yiyesin..Cebindeki son parayı yakıta veresin ki :D Anca bizim gibi manyak olacan ki olsun..Ama onu da tavsiye etmiyorum..
ResimResim

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir