Merhabalaaarr

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Tuçimu
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Merhabalaaarr

Mesaj #1 gönderen Tuçimu » Pzt Ağu 18, 2014 10:16 pm

Merhabalaaarr Okul bitti ise girip ehliyet te alindi sira bi voscuk taaa :) 10.000 tl civari biseyler bakiyorum alinca hemen kullanabilmek istiyorum. Istanbul da onerebileckleriniz varsa cok memnun olurum.Voscuklarinizla Musmutlu gunlerr :))

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: Merhabalaaarr

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Sal Ağu 19, 2014 8:51 am

Hiç acele etme iyice araştır 10 bin lira az para değil güzel vosvoslar bulabilirsin aldığın kişinin alsatçı olmamasına dikkat et gerçekten vosvosuna gönül vermiş para harcamış zaman harcamış birinden almaya dikkat et 3 e alıp dıştan boya atıp ufak tefek albeni yapıp satanlardan uzak dur biraz dost edin çevre edin parça fiyatlarını araştır masraflı olanların sana kaça mal olacağı hakkında bilgi olsun tercihen masraflılardan uzak dur şu paraya alır şunu harcarım kafa göre toplarım olayına pek girmemeni tavsiye ederim vosvos toplamak hem meşakkatli hem zaman alıcı hem para musluklarını açmana neden olan bir atraksiyondur işin ehli bi ustaya da d enk gelmezsen argo lugatını doktora seviyesine ulaştırabilirsin kafana t akılan birşey olunca yazarsın elimizden geldiği kadar bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışırız.
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Tuçimu
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: Merhabalaaarr

Mesaj #3 gönderen Tuçimu » Sal Ağu 19, 2014 1:52 pm

Teşekkürler subutay2006 o parayı çok sorunu olmayan bi vosvosa binebilmek için gözden çıkardım yoksa 4 e 5 e de çok var ortalıkta. Zaten kendim toparlayabilecek kadar anlamıyorum zaman ve paramda yok maalesef. Vospazarda dakilerde pek içime sinmedi gidip göresim gelmedi. Şu kişi iyi anlar şuda vosvosunu satıyomuş iyi baktı gibi yorumlar bulabilme ümidiyle forum forum dolaşıyorum. İnşallah gönlümde yatana kavuşurum :)

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir