Vosvos almak istiyorum...yardiminiza ihtiyacim var...

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
oguzhanaktas1992
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Vosvos almak istiyorum...yardiminiza ihtiyacim var...

Mesaj #1 gönderen oguzhanaktas1992 » Pzr Ara 14, 2014 5:14 pm

Merhabalar....aranizda olmanin mutlugunu yasiyorum...allah nasip ederse bende bi vosvos sahibi olucam..babamin 74 model 1200 vosvosu vardi onun icinde buyudum diyebilirim. Yakslasik 10 sene once sattik..suan yasim 23..param olmasa bile 3-4 Senedir sahibinden ordan burdan vosvos bakiyordum cok forumda yazilar okudum herseyin cevaplari var bu forum dada benim sorularimin cevabi olabilir belki ama konu acmisken hem tanismamiz olsun hrmde sorularimin cevabini sizden duymak istedim....
Oncelikle hayallerimi gerceklestirmeme az kaldi yanliz maddi durum sikintili kredi cekip almayi dusunuyorum yaklasik 10 bin 12 bin arasi param olucak yanliz cok temiz bi vosvos ariyorum 1600 motor istemiyorum 1300 ve lpgli ariyorum..malum benzin belimizi bukuyor...aradigim vosvosta yag yakma ufleme vs gibi motorunda bi sikinti olmamasi lazim cunku bana buyuk masraf cikarirsa kredi oderken onu yaptramiyabilirim kapartosi saglam olucak oda ayni sekilde buyuk masraf diye....yok orasinda bu var surasinda bu var onemli degil 200-300lira masraf sikinti degil cunku...bu sevde amcamdan babama babamdan da bana gecti umarim cocuklarimada gecer bildiginiz saglam bi vosvos varsa bana ulasin fiyat araligim belli istedigim ozellik belli iatanbulda yasiyorum tekrar araniza katilmaktan onur duyuyorum aradigim temiz bi vosvos bulursamda daha cok mutlu olucam herkese iyi gunler...

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Vosvos almak istiyorum...yardiminiza ihtiyacim var...

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Ara 14, 2014 11:48 pm

Merhabalar Oğuzhan...Aramıza hoş geldin...Hevesini anlıyorum...Dilerim gönlüne göre bir vosvos sahibi olursun. Ancak vosvos sahibi olurken bir takım kriterleri göz önünde bulundurmalısın. Kredi ve vosvos bir arada olmaması gereken ikili. Bu gün dediğin şartlara haiz bir vosvos edinebilmen için 15-20 bin aralığındaki vosvoslara bakmalısın. Ki vosvos fiyatları son iki senedir yüksek gidiyor...Yani önceden 5 liraya satılan voslar şimdi 10 lira oldu. Tek söyleyebileceğim şey ehil bir ustaya göstermeden vosvos almayın.
oguzhanaktas1992
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #3 gönderen oguzhanaktas1992 » Pzr Ara 14, 2014 11:50 pm

Cok tesekkur ederim insaljah gonlume gore bulurum saolun :)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Prş Şub 05, 2015 10:12 am

hakkında hayırlısını diliyorum. gönlüne göre bir vosvos bulursun inşallah.
stresss...

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir