Kamlumbağacıya kulak verin lütfen <<

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kaplumbağacı
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Kamlumbağacıya kulak verin lütfen <<

Mesaj #1 gönderen Kaplumbağacı » Çrş Ağu 26, 2015 11:38 pm

Ben deli vosvos hayranıyım bu arabayı ne biliyim herkesten herşeyden farklı tutuyorum ama gelip sorsanız bi kere bile icine giremedim buluşmaları soruyorum kimse cevap vermiyo face de bazı vosvosu olan kişiler var mesaj atıyorum abi hani
Ne biliyim bana anlat bu arabayla ilgili herşeyi merak ediyorum yani Ben daha 17 yaşındayım ve Bu arabayı deli gibi seviyorum Arabalara karşı zafım var ama vosvos cok ayrı benim icin allah izin verirse. Ailemin bana sözü var ehliyetimi aldıgım zaman alıcaklar ama ben dayanamıyorum artık yani lütfen buluşma falan oldugu zaman davet ederseniz sevinirim TEŞEKKÜRLER .. :cry:

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Kamlumbağacıya kulak verin lütfen <<

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Ağu 27, 2015 10:12 pm

Öncelikle kendini tanıtsan, biraz kendinden bahsetsen, foruma hangi ilden katıldığını bildirsen; istediğin soruların cevaplarına daha kolay ulaşabilirsin...Bu gün facebook kullanmayan yok gibi bir şey. Facebooka vosvos yazdığında yüzlerce grup çıkıyor...Hangi ildeysen mutlaka bir vosvos grubu vardır.
Asıl önemli konu kimse sana vosvos şöyledir böyledir diye anlatmaz. Sen biraz zaman ayıracaksın bu ve benzeri forumları internetten bulup araştıracaksın, az çok bir fikir sahibi olacaksın. Olacaksın ki insanlar sana vosvos ile ilgili bir şeyler anlattığında anlayasın. VosvosTürk'
te aklına gelecek binlerce sor daha önceden sorulmuş ve ona da binlerce cevap yazılmış. Sana düşen bol bol okumak.
Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Mesaj #3 gönderen subutay2006 » Cum Ağu 28, 2015 2:45 pm

Ankaradaysan elimden geldiği kadar yardımcı olurum incelemek kullanmak bilgi almak istersen dilimin döndüğü kadar ve portakalın tekerinin döndüğü kadar elimizden geleni yaparız.
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Kaplumbağacı
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #4 gönderen Kaplumbağacı » Sal Eyl 01, 2015 11:34 am

İlgilendiğiniz icin cok teşekkür ederim. Ben istanbul pendikte yaşıyorum 17 yaşındayım

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir