Yaşlı Bir Vosvos ve Genç Bir Vosvoscu

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yzckrm
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Yaşlı Bir Vosvos ve Genç Bir Vosvoscu

Mesaj #1 gönderen yzckrm » Çrş Eyl 09, 2015 3:31 pm

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba konuya girecek olursam neresinden başlasam bilmiyorum.İsmim Kerem 22 yaşında Erzurumlu Dadaş bir kardeşinizim doğma büyüme Ankaralıyım ve yaşamamımı Ankara da sürdürmekteyim.Yıllardan beri gelen vosvos hayranlığımla beraber uzun süredir babamı ikna etme çabasındaydım fakat her seferinde beceremezsin yolda kalırsın mahvolursun gibi klasik cümlelerle geri itildim fakat yılmadım babamın derdi corsa getz gibi araba alıp beni başından savmaktı ancak kararlıydım inat ettim sonunda başardım yaklaşık üç ay önce sahibinden.com dan 73 1303 s bir vosvos aldık ama daha serüven yeni başlamıştı asıl zorluk aldıktan sonraymış onu anladım.Vosvosumu çok seviyorum sürmekten keyif alıyorum ancak benim sıkıntım ustalarla benim gittiğim ustalarda hep bıkkınlık uğraşmak istememe başından atma ve para peşinde olduklarını gördüm aynı sorunlarla çeşitli ustalara gittim ancak bir diğerinin sözü ötekini tutmuyordu hepsi bir başka sorun çıkarıyordu ve paralar hafife alınır düzeyde değilde öğrenci olmama rağmen çok para harcadım ve hiç bir zaman oh be sonunda hallettik çok güzel oldu diyemedim ve artık cebim boş gezer hal aldım ve bana ciddi derece de dokunur hale geldi yememden içmemden kısar hale geldim ve hala hem iş hemde para anlamında bana kazık atmaz diyeceğim bir usta bulamadım ivedik şaşmaz başkent oto sanayi dahil bunun haricinde içimde hep bir korku ve güvensizlik var araba alev alacak gibi tırsıyorum ne oldu ki diye sorarsanız da arabayla daha hiç yolda kalmadım maşallah ama bazı sorunlarını götürdüğüm zaman tamamdır şimdi güvenle binebilirsin bütün sıkıntılarını çözdük diyecek bi ustaya rastlamadım bu genç kardeşinize biraz yardımcı olursanız çok sevinirim sorunlarının ne olduğunu da değinirim bu bir tanışma olsun

guclu
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: Yaşlı Bir Vosvos ve Genç Bir Vosvoscu

Mesaj #2 gönderen guclu » Cum Mar 25, 2016 11:34 pm

Başkent sanayi sitesi
Koçak vw servis
Gökhan usta
Problemlerini uygun maaliyete çözer.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #3 gönderen gürhan » Cmt Mar 26, 2016 12:27 am

Aramıza hoş geldin. Vosvos böyle birşey işte. Ankaralı arkadaşlar yardımcı olacaktır. İyi ustalar var Ankara'da.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Cum Tem 22, 2016 10:16 am

hoş geldiniz. hayırlı olsun vosunuz. ankara da yaşıyor olmanız ayrı bir şans bence.
stresss...

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir