Ben de vosvoscu olmak istiyorum

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kazolin58
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Ben de vosvoscu olmak istiyorum

Mesaj #1 gönderen kazolin58 » Cum Oca 29, 2016 11:56 pm

Değerli vosvoscu arkadaşlar. Ben Kazım. Aranıza şu an sadece forum dahilinde katılabiliyorum. Çocukluğumdan beri hep bir vosvosum olsun istedim fakat maalesef kısmet olmadı. Marka olarak evet bir 2011 tdi jetta m oldu fakat kendi nezdinde bu tip araçlar Vosvos sayılmıyor .
Neyse inşallah kısa bir süre içinde istediğim big e kavuşur um.
En çok istediğim model 73 ya da 74 model 1303 s 1.6 motoru ve yürür yolda bırakmasın gerisi zamanla ve sevgim le olur kanısındayım. Uçuk kaçış fiyatlar kol geziyor .Bu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Ben bir garip öğretmenim ancak 5 6 7 gibi rakamlar olsa iyi olur. Binbir zorlukla aldığım Jettaya ev için sattım. Vosvos konusunda değerli arkadaşlarımızın yardımını ve desteğini bekliyorum. Bu platformda olmaktan tam olmasada mutluluk duyuyorum. Tüm Vosvos sever Vosvos TÜRK üyelerine tekrar saygı ve sevgilerimi sunarım.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Ben de vosvoscu olmak istiyorum

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Oca 30, 2016 12:13 am

Aramıza hoş geldiniz. Dilerim gönlünüze bir vosvos edinirsiniz. Ucuz et ve yahni hikayesi vosvos'ta da geçerlidir. Bu gün fazla uğraştırmayacak bir vosvos 15 civarıdır. Alacağınız fiyat ne ise aradaki fark cebinizden bir şekilde çıkacaktır... Dışı seni, içi beni yakar. Sahibi ne derse desin, işin ehli bir ustaya göstermeden vosvos almayın. En azından cüzdanınızı ona göre ayarlarsınız. Kafanıza takılan bir şey olursa bizler buradayız.
kazolin58
Vosdost

Mesaj #3 gönderen kazolin58 » Sal Şub 02, 2016 8:36 pm

Çok teşekkür ederim değerli arkadaşım
kazolin58
Vosdost

Mesaj #4 gönderen kazolin58 » Sal Şub 02, 2016 8:39 pm

Ben sadece motor ve yürür iyi olsun diyorum. Günlük kullanıp yavaş yavaş toplasan olmaz mı
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #5 gönderen gürhan » Cmt Şub 06, 2016 12:05 am

Aslında kaporta ve çizgiler iyi olsun, motor her şekilde hallolur...En kötü basarsın parayı yurt dışından sıfır motor getirirsin. Ama hatları kötü ise bir vosvosun, trilyonda döksen adam olmaz.

Vosvosu yavaş yavaş toplamak diye bir şey yok...Başladımı hepsi arka arkaya zincir gibi gelir. Yoksa masrafın iki katına çıkar...Cebinede 15 lira koymadan toplama işine hiç başlama derim. Zaten vosvosun ne olduğunu anlamadan da toplama işine girmeyin derim...Alın bir vosvos; 2-3 yıl kullanın ıcığını cıcığını öğrenin ondan sonra toplaması daha kolay olur .
seyyiddogandemir
Vosdost

Mesaj #6 gönderen seyyiddogandemir » Cmt Şub 06, 2016 10:48 pm

MERHABA ben de bir vosvos alıcam ama hiç huyunu suyunu bilmiyorum ankarada gösterebileceğimiz bir vosvos ustası biliyomusunuz
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #7 gönderen orko » Sal Şub 23, 2016 10:54 am

kazolin58 yazdı:Değerli vosvoscu arkadaşlar. Ben Kazım. Aranıza şu an sadece forum dahilinde katılabiliyorum. Çocukluğumdan beri hep bir vosvosum olsun istedim fakat maalesef kısmet olmadı. Marka olarak evet bir 2011 tdi jetta m oldu fakat kendi nezdinde bu tip araçlar Vosvos sayılmıyor .
Neyse inşallah kısa bir süre içinde istediğim big e kavuşur um.
En çok istediğim model 73 ya da 74 model 1303 s 1.6 motoru ve yürür yolda bırakmasın gerisi zamanla ve sevgim le olur kanısındayım. Uçuk kaçış fiyatlar kol geziyor .Bu duruma gerçekten çok üzülüyorum. Ben bir garip öğretmenim ancak 5 6 7 gibi rakamlar olsa iyi olur. Binbir zorlukla aldığım Jettaya ev için sattım. Vosvos konusunda değerli arkadaşlarımızın yardımını ve desteğini bekliyorum. Bu platformda olmaktan tam olmasada mutluluk duyuyorum. Tüm Vosvos sever Vosvos TÜRK üyelerine tekrar saygı ve sevgilerimi sunarım.

hoş geldiniz. gönlünüze göre bir vosvos bulmanızı diliyorum. gürhan abi bahsetmiş ancak bir konu daha var eğer elinizden geliyorsa tamir tadilat işleri; orta halli bir vosvos alıp kullanabilirsiniz. yok yapamam derseniz bu iş sizi üzer.
stresss...

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 1 misafir