Vosvos Sevdası Lütfen Birileri Cevap Verebilirmi ???

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
wosche
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Düldül

Vosvos Sevdası Lütfen Birileri Cevap Verebilirmi ???

Mesaj #1 gönderen wosche » Sal Şub 02, 2016 11:08 am

Arkadaşlar öncelikle Adanadan aranıza yeni katılıyorum bir vosvos sevdası almış başını giderken tüm olumsuz konuşmalara, ailenin yolda kalma hikayeleri kurmasına aldırış etmeden gerekirse motor hakkında idare edecek kadar bilgi sahibi olup okuyarak alacağım ilk vosvosumu geleyim konuya
Ben devlet memurluğu yapıyorum Allaha şükür 2000 lira para kalıyor masraflarımı çıkınca elimde ben 12000lira bütçe ayırdım bu konuda alırken nelere dikkat etmeliyim bu bütçe ile iyi bir vosvos bulabilme ihtimalim var mı hangi modellere bakmalıyım bilgilerinizi tecrübelerinizi dinlemek isterim çünkü yaklaşık olarak mart sonuna kadar araştırıp nisana girmeden vosvos sahibi olmak niyetindeyim her türlü bilginizi ilgi ile bekliyorum vos sever arkadaşlar. :)

Woswoslar İnsanlardan Çok Hayalleri Taşırlar...
kazolin58
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Cvp: Vosvos Sevdası Lütfen Birileri Cevap Verebilirmi ???

Mesaj #2 gönderen kazolin58 » Sal Şub 02, 2016 8:49 pm

Benim de henüz yok ama. Almayı düşündüğüm ve tavsiye edebileceğim model 1303 s 1.6 motor. 73 ya da 74 model. Big de diyorlar galiba. İnşallah bulursun.
kazolin58
Vosdost

Mesaj #3 gönderen kazolin58 » Sal Şub 02, 2016 8:51 pm

Galiba temizinden 15 civarı galiba.
wosche
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Düldül

Mesaj #4 gönderen wosche » Sal Şub 02, 2016 9:30 pm

teşekkür ederim umarım sizde kısa zamanda edinirsiniz bir tane
Woswoslar İnsanlardan Çok Hayalleri Taşırlar...
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #5 gönderen gürhan » Cmt Şub 06, 2016 12:00 am

Arkadaşlar aramıza hoş geldiniz...Oynanmamış olsun, kurcalanmamış olsun, modeli yılı fark etmez. Yüksek modellerin parçalarını sıfır ve çıkma olarak daha rahat bulursunuz. Model eskidikçe parça tedariki de zorlaşıyor ve pahalılaşıyor.
Öncelikle şu Big efsanesini gözünüzde büyütmeyin. Normal bir vosvos ile aman aman farkı yok. Önler disk fren, motor şanzıman 1,6...Birde ön göğüste maun kaplama var...ha vites topuzuda ahşap....Bu kadar...Direksiyon simidi azcık daha etli...

En önemli şey elden ele dolaşıp oynanmamış, orijinalliğini korumuş olsun yeter. Forumu bol bol okuyup araştırın. Bir ustaya göstermeden de almayın.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #6 gönderen orko » Sal Şub 23, 2016 9:37 am

gürhan abi söylenecek her şeyi söylemişsin. naçizane ben de eklemek isterim ki; almak için alınacak bir şey değil vosvos. araba olarak görülecek bir şey değil. beklentilerinizi bu yönde belirleyin.
stresss...
vagabundo
Vosdost
Vosvosumun adı: Plüton

Mesaj #7 gönderen vagabundo » Cmt Mar 05, 2016 3:01 pm

Kaportaya en ince ayrıntısına kadar bakmanı öneririm.

Motor çok çok önemli alır almaz sanayiye girmek ne demek onu öğreneceksiniz; motorun hava kanallarından birinin tıkanık olması ve bu ufacık masrafı önceki sahibinin söylememesinden dolayı. Motor hararet yaptı ve keçe bıraktı aracımın. Sağ olsun çok güzel bir usta tarafından henüz üçbin kilometre önce toplandığı söylenen (kendi ustam tescilledi) 3,000TL karşılığında yeniden rektefiye edildi. Parça konusunda takıntılı olduğum için Alman malı aldım işçilik dahil 3,000TL'ye hallettim.

Elektronik ateşlemeye geçtim. Bu da bana 400TL'ye patladı aşağı yukarı.

Daha önce Honda Civic'ime arabanın ederi kadar masraf etmiştim. Plüton'a etmesem darılırdı. 11,500TL'ye el sıkıştım. Ve ilk ayda 6,000TL'ye yakın masraf ettim.

Forumdaki herkes Vosvos tutkunu malum ben de öyle. Ama şunu belirtmeliyim ki. Sanayi kokusunu sevmiyorum diyorsan hiç bulaşma derim. Bir de Türkiye'deki işçilik malum(küçük şehirlerde). Hem kendin perişan olursun hem araç perişan olur.

Kendinize güveniyor ve bir evlatlık aldığınıza inanıyorsanız alın. Ben ömürlük aldığıma inanıyorum. Allayıp pullayıp satmak niyetinde değilim. Piyasaya dikkat edin.

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir