Merhaba Vosdost Abiler :)

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
VosvosDidin
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

Merhaba Vosdost Abiler :)

Mesaj #1 gönderen VosvosDidin » Cmt Mar 19, 2016 12:08 pm

Arkadaşlar merhaba adım Sertaç 26 yaşındayım bir süredir (bu süre uzun bir süre) içimde vosvos sevdası var. Ayrıca evlenmeme yakın bir süre kaldı hem bir aracım olsun hem de düğün arabası yapmak istiyorum yalnız vosvos almak istiyorum ama istanbulda işin ehli gerçek adam gibi usta nereden bulabilirim . Yardımcı olursanız çok sevinirim Allah nasip eder de alırsam uzun yıllar kullanmak niyetindeyim. şimdiden aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim :)
NOT: Bu arada eski patronum da yaklaşık 8 adet vosvos var renkli renkli otomatik veya düz vites de
ğişik yıllardan sevdam oradan gelmekte:)

Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: Merhaba Vosdost Abiler :)

Mesaj #2 gönderen zekimert » Pzt Mar 21, 2016 5:13 pm

Merhaba, hoşgeldiniz.

Yeni alacağınız bir vosvosu gelin arabası yapmak uzaktan hoş bir fikir gibi görünse de pratikte en güzel gününüzü zehir edebilecek potansiyele sahiptir. 40 yaşını geçkin bu arabaların en bakımlısı bile hiç olmayacak bir parçasından arıza verip sizi olmayacak bir yerde (hele ki düğün günü) yolda bırakabilir. "İteriz alt tarafı, neolacak ki" demeyin, o günün stresinde yaşanacak en küçük olumsuzluklar bile bir ömür boyu size "hatırlatılabilir". Kendi arabasını gelin arabası yapmaktan son anda tatsız bir şekilde vazgeçmiş birisi olarak size eski patronunuzun arabalarından birini ödünç almanızı öneririm :)

Kolay gelsin

Mert
VosvosDidin
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -

Mesaj #3 gönderen VosvosDidin » Sal Mar 22, 2016 5:44 pm

Yani Vosvosa hiç bulaşma mı ? demek istiyorsunuz
Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Mesaj #4 gönderen zekimert » Sal Mar 22, 2016 7:17 pm

Tanımadığınız bi arabayı ilk kez kullanmak için düğün gününüzü seçmeyin.
Düğün için vosvos kiralayın, ödünç alın. Düğünden sonra geniş geniş araba bakar, aldığınız arabanın eksik gedik yanlarını yavaş yavaş öğrenirsiniz.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Cum Tem 22, 2016 10:21 am

ben kendi aracımı gelin arabası yaptım. ellerimle süsledim. düğün öncesi bir hafta günde iki kere cila yaptım. vosumun yaşadığın en kral günlerdi. yolda kalırım diye hiç düşünmedim. vosuma hep güvendim. önceki yazılarımda başımdan geçen serüvenleri yazmıştım. okuyanlar bilirler. bijon anahtarı kriko yedek lastik olmadan 22000 km yol gittim şehir içi ve şehir dışı olmak üzere.
stresss...

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir