74 VosVosla Geldik :)

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Oğuzhan Özer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

74 VosVosla Geldik :)

Mesaj #1 gönderen Oğuzhan Özer » Pzt Mar 28, 2016 6:30 pm

Merhaba VosVos Türkiye!

Yıllardır hayalim olan vosvosu kız arkadaşımla birlikte aldık. Aracımız 1974 model 1303 motor. İstanbul Avrupa yakasındayız.
Daha iyi bilgilere sahip olmak için buradayız. Aracımıza iç dizayn ve kaporta eksiklikleri var onları halletmemiz lazım. LPG yok araç benzinli,
Yakıt durumu nasıl oluyor mesela depo doluyken benzinde ortalama kaç km yapılabiliyor. Usta önerilerinizi alabilirmiyiz elektrik,mekanik,kaporta ve
iç dizayn için. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum aranızda olmak çok güzel.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 74 VosVosla Geldik :)

Mesaj #2 gönderen gürhan » Çrş Mar 30, 2016 11:06 am

Aramıza hoş geldiniz. Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah. Eksikleri yavaş yavaş giderirsiniz artık. Avrupa yakasında ne taraftasınız, ona göre usta tavsiye edelim.
Yakıt durumu aracın durumuna, karbüratörün durumuna, motorun durumuna, yolun durumuna göre değişkenlik gösterir. Sağlıklı bir motor 100 kmde şehir içinde 10-12 lt, şehir dışında 7-8 lt yakar.
slipknot474
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #3 gönderen slipknot474 » Cum Nis 01, 2016 4:08 pm

Hayırlı uğurlu olsun Rabbim kaza bela vermesin. Kıskandım doğrusu yıllardır bende bu hayalle yaşıyorum.
uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe..!
Resim
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Cum Tem 22, 2016 10:13 am

hoş geldiniz. vosunuz hayırlı olsun. güzel günlerde kullanın. bir aracı birden fazla kişinin ortak kullanması aracın normal zamandaki tek kişinin kullanmasına göre daha çabuk yıpranır. kullanıcılar birbirine yakın değerlerde vites atmaya özen göstermelidir. dnelim konuya. yakıt olarak zorlanacağınızı düşünüyorum. elbetteki sağlıklı ve olması gereken benzin ile kullanmak fakat malum hayat şartları bize başka seçenekler sunuyor lpg gibi. eğer lpg düşünürseniz markadan ziyade kiti takan montajı yapan usta çok çok çok önemli. devamında ise egzostan ısıtmalı olmasına ayrıca dikkat edin. benzinle binerseniz de benzini hiç bir zaman tam depo doldurmayın depo kapağının 40 yaşından fazla zamandır kullanıldığını düşünce benzinin % 8 kullanılmadan uçtuğunu söyleyebiliriz.
stresss...

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir