Hoşbulduk dostlar:))

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Akhilleus
Vosdost

Hoşbulduk dostlar:))

Mesaj #1 gönderen Akhilleus » Çrş Haz 29, 2005 12:52 am

Herkese selamlar, sevgiler, dostlar! :-D
Daha önce bikaç kez denememe rağmen bir türlü üye olamamıştım kısmet bu akşamaymış; bugün yıllık izinden İstanbul'a döndüm ve bi kere daha deneyim bakayım dedim ve en sonunda başardım, tabiki sevinçliyim..
Neyse, belli bir süre için pek aktif bir şekilde aranızda olamayabilirim malum İstanbul'dan Ankara'ya tayin işleriyle uğraşıyorum, kısmetse Temmuz sonu gibi Ankaradayım...
Ankaralı arkadaşlar Kızılay'a yakın yerlerdeki ( bir de Batıkent diye bir yer duydum ama Ankara hakkında pek bir bilgim olmadığından bilemiyorum) evlerin kira fiyatları hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Ev bulmam gerekiyor da biraz dertliyim yani bu aralar...
Neyse hepinize tekrardan merhabalar!!!!!! ve en kısa zamanda görüşmek üzere!!!!!

fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #2 gönderen fùhrer » Çrş Haz 29, 2005 1:55 am

Dostum aramiza ho$geldin.
Soruna gelince, kizilay civari biraz pahalidir. Sonucta ankaranin merkezidir. Fiyatlar 400-500milyondan ba$lamakta. (2 oda, 3oda + salon)
Batikent kizilaydan cook uzaktadir. Ancak metro ile 15-20dk. Batikent fiyatlari biraz daha uygundur. Ayranci civarinda da uygun fiyatlar bulabilirsin.(burasi kizilaya yurume mesafesinde 10-15dk surer). Tam olarak fiyat araligini ver, ara$tiralim.
Kolay gelsin.
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #3 gönderen efeeryurt » Çrş Haz 29, 2005 2:44 pm

hoşgeldin aramızaa.. yaa dalak'ın dediği gibi batıkent uygun olabilir hem metro da var.. bide bahçeli veya esat'ı da düşünebilirsin... haa bu arada balgat veya 100.yıl'da olabilir... kızılaya hepsi yakın batıkent dışında ama batıkent'te kiralar az diye biliorum.... şimdiden kolay gelsin
Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #4 gönderen [ WOLF ] » Çrş Haz 29, 2005 3:20 pm

Vaaayyy Atasay gözümüz yollarda kaldı be dostum aramıza hoş geldin... Sen gel biz sana canavar gibi bi ev buluruz....
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Tosbağa » Prş Haz 30, 2005 12:07 pm

:olley: Vaaay Atasay abim hoş geldin... :olley:
Saf Alman Cemile... :D

Resim
montoya
Vosdost

Mesaj #6 gönderen montoya » Prş Haz 30, 2005 2:29 pm

ata nber,hoşgeldin,gel lem ben senden kira falan da almam :)
ResimResim

...AT,AVRAT,BRAVEHEART...

Beyaz atlı prensini bekleme; seyise razı ol yoksa AT 'a kalırsın... Ulema Tavsiyesi...
Akhilleus
Vosdost

Mesaj #7 gönderen Akhilleus » Pzr Tem 10, 2005 9:40 am

Arkadaşlar hepinize yeniden merhabalar!
Murat dostum bi terslik olmazsa Ağustos'un ilk haftasından itibaren Ankara'da göreve başlayacağım, ev bulana kadar bir iki hafta muhtemelen misafirhanede kalacağım, Ankara'yı pek bilmediğim için neresi neresidir hiçbir fikrim olmuyor ama açıklayıcı fikirleri için "dalak" ve "efeeryurt" nickli dostlara teşekkür ederim, zaten Ankara'ya gelir gelmez ilk fırsatta tüm Ankaralı dostlarla görüşmek ve daha önce tanışma fırsatı bulamadıklarımla tanışmak istiyorum, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle....
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #8 gönderen efeeryurt » Pzr Tem 10, 2005 10:07 am

yaa aslında ağustosun ilk haftası gelmen senin için bi avantaj olabilir.. çnk genelde bahçeli, balgat, esat gibi semtlerde öğrenciler kalıo.. eee tatil olduğu içinde çoğu ev boştur.. kiralarda, öğrencilere uygun olduğu için kolayca bulabilirsin.. ankaraya geldiğinde buluşup, tanışmak üzere..
Kolay gelsin tekrardan
Resim
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Pzt Tem 11, 2005 10:49 am

abi hoşgeldin :) sen Ankara'ya gel 1 hafta altını üstüne getiririz öğrenmediğin hiç bi yer kalmaz :)

kendine iyi bak :)

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir