İşte Geldim Burdayım :)

Yeni üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.
Forum kuralları
Bu bölümde yeni üyelerimiz kendilerini tanıtabilirler.
Sorularınız için önce arama yapınız.
Ardından ilgili bölümlerde başlık açınız.

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
playboy_77
Vosdost
Vosvosumun adı: 74 model 1600cc

Mesaj #21 gönderen playboy_77 » Cum Eyl 03, 2010 10:32 pm

taner sar yazdı:bende yeni aldım bende çiftlikköydeyim ara bi ara görüşelim taner 05305213267

aradım fakat cevap vermedin...bana ulaşmak istersen 05355067986 mesut..

Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #22 gönderen yunusbatmaz » Cum Eyl 03, 2010 10:41 pm

Bende arkadaşlara katılıyorum...Vosun gerçekten orjinal gözüküyor...Eğer ki göründüğü gibi orjinalse hiç bozma :) orjinal yapmaya uğraş...İnan ki orjinal aksesuarlar Herşeyden daha güzel duruyor..Sen şimdi yeni aldın vosu aksesuarları nelerdir bilmiyorsun..Bi arat göz at bak anlayacaksın orjinal aksesuarların güzelliklerini:)

Ama vosun oynanmışsa hayata en iyi şekilde geri getirmek için istediğini yapabilirsin :) benim gibi :) çünkü başka çare kalmamıştır geriye ve kendi çizgini kendin belirlemek zorunda kalırsın...Zordur ama imkansız değildr..

Herhangi bir konuda yardımcı olabilirsek seviniriz :)
ResimResim
playboy_77
Vosdost

Mesaj #23 gönderen playboy_77 » Cum Eyl 03, 2010 11:15 pm

yunusbatmaz yazdı:Bende arkadaşlara katılıyorum...Vosun gerçekten orjinal gözüküyor...Eğer ki göründüğü gibi orjinalse hiç bozma :) orjinal yapmaya uğraş...İnan ki orjinal aksesuarlar Herşeyden daha güzel duruyor..Sen şimdi yeni aldın vosu aksesuarları nelerdir bilmiyorsun..Bi arat göz at bak anlayacaksın orjinal aksesuarların güzelliklerini:)

Ama vosun oynanmışsa hayata en iyi şekilde geri getirmek için istediğini yapabilirsin :) benim gibi :) çünkü başka çare kalmamıştır geriye ve kendi çizgini kendin belirlemek zorunda kalırsın...Zordur ama imkansız değildr..

Herhangi bir konuda yardımcı olabilirsek seviniriz :)

ozaman içini ben istediğim gibi yapim :) dışı orj kalsın ? :D
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #24 gönderen yunusbatmaz » Cum Eyl 03, 2010 11:22 pm

o sana kalmış artık :D vosvos senin zevk senin tercih senin :)
ResimResim
kardanadam
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Joker

Mesaj #25 gönderen kardanadam » Cum Eyl 03, 2010 11:23 pm

rengine bayıldım,sarı çok yakışıyo bizim canavarlara..kesinlikle orjinal duruyor,bende modifiye meraklısıyım ama orjinal bi vosvosum olursa eğer dokunmam asla..umarım taban sacını amortisor dıreklerını altını üstünü iyice incelemişssindir,çürüğü yoksa kusursuz görünüyor..güle güle kullan,ben çok beğendim..
Resim

Tayfun Emiroğlu (Joker)

54 TN 867 (VW 1200-1979)
playboy_77
Vosdost

Mesaj #26 gönderen playboy_77 » Cum Eyl 03, 2010 11:32 pm

kardanadam yazdı:rengine bayıldım,sarı çok yakışıyo bizim canavarlara..kesinlikle orjinal duruyor,bende modifiye meraklısıyım ama orjinal bi vosvosum olursa eğer dokunmam asla..umarım taban sacını amortisor dıreklerını altını üstünü iyice incelemişssindir,çürüğü yoksa kusursuz görünüyor..güle güle kullan,ben çok beğendim..

tanıdığım adamdan aldığım için güvendim.sıkıntı olacağını sanmıyorum.vosvosdan fazla anlamadığım için açıkcası bakmadım.fakat yolda araba sağa sola çekme yapmıyor.çukurlarda da tak tuk vurmuyo..süspansiyonlar felan güzel.yani çukura girince içim acımıyor pek.rahatla geçiyor...amortisör direkleri için bi + puan mıdır bu ?
kardanadam
Vosdost

Mesaj #27 gönderen kardanadam » Cum Eyl 03, 2010 11:43 pm

playboy_77 yazdı:
kardanadam yazdı:rengine bayıldım,sarı çok yakışıyo bizim canavarlara..kesinlikle orjinal duruyor,bende modifiye meraklısıyım ama orjinal bi vosvosum olursa eğer dokunmam asla..umarım taban sacını amortisor dıreklerını altını üstünü iyice incelemişssindir,çürüğü yoksa kusursuz görünüyor..güle güle kullan,ben çok beğendim..

tanıdığım adamdan aldığım için güvendim.sıkıntı olacağını sanmıyorum.vosvosdan fazla anlamadığım için açıkcası bakmadım.fakat yolda araba sağa sola çekme yapmıyor.çukurlarda da tak tuk vurmuyo..süspansiyonlar felan güzel.yani çukura girince içim acımıyor pek.rahatla geçiyor...amortisör direkleri için bi + puan mıdır bu ?

bende çok fazla profesyonel bilgiye sahip değilim ama naçizane fikrimi söylüyorum anladığım kadarıyla sıkıntı yok ama gözle bakıp incelemende lazım bence..kadının güzelmi olup olmadığını anlamak için üstündeki makyajı sileceksin öyle bakacaksın,vosvos içinde geçerli bu :) uygun bi zamanında altını,çamurluk içlerini bi güzel gözden geçir yinede..başıma geldiği için söylüyorum yağmurlu bi havada vosu kullandıktan sonra taban halısının nemlenmesi kadar can sıkıcı birşey olamaz..forumda istediğin çoğu bilgiye ulaşabilirsin,ben çoğu şeyi burdan öğrendim..
Resim

Tayfun Emiroğlu (Joker)

54 TN 867 (VW 1200-1979)
kardanadam
Vosdost

Mesaj #28 gönderen kardanadam » Cum Eyl 03, 2010 11:45 pm

sana yardım edeyim ama tembelliğe itmesin :D wolf çok güzel anlatmış

vos-alirken-dkkat-edlmes-ge-vt12.html
Resim

Tayfun Emiroğlu (Joker)

54 TN 867 (VW 1200-1979)
playboy_77
Vosdost

Mesaj #29 gönderen playboy_77 » Cmt Eyl 04, 2010 12:25 am

kardanadam yazdı:sana yardım edeyim ama tembelliğe itmesin :D wolf çok güzel anlatmış

vos-alirken-dkkat-edlmes-ge-vt12.html

hahahaha teşekkür ederim dostum yardımın için

okudum..belirtilen maddelerde sadece cam krokisi.camlar rahat iniyor ama çıkmıyor.bunu zaten bilerek aldım.almadan sahibi göstermişti.bak mesut çalışmıyo sağlıklı demişti.tanesi 45 liraya buldum.yakında yenisiyle değiştireceğim zaten.diğer tüm maddelerde sıkıntı yaratmıyor araç.en kısa zamanda alt tabana bakıcam.orasıda iyise voslamaya devam :)
Toretto
Vosdost

Mesaj #30 gönderen Toretto » Çrş Eyl 08, 2010 6:51 pm

Araban hayırlı olsun oldukça iyi duruyor :) sakıncası yoksa nekadar verdin emrak ettim

“Tanışma Alanı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir