Merhabalar Beni olabildiğince bilgilendirmenizi istiyorum.

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
DövmeliSuperman
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -
Vosvosumun adı: En yakın zamanda alıp İsmini Sevglimle birlikte koyacağız .

Merhabalar Beni olabildiğince bilgilendirmenizi istiyorum.

Mesaj #1 gönderen DövmeliSuperman » Pzr Şub 05, 2017 4:30 pm

Resim Resim

Resim

Resim
Resim
Bir vosvos alıp. Tavanını bu şekilde kestirip yapıp mat siyah bir renk ile süslemek istiyorum
Bazı endişelerim var . Camı düz olanı mı bu iş için uygun olur yoksa oval camlımı. Ve bunu yapacak usta Türkiye de varmıdır

Motorunu sıfır bir motor olarak yeniden yapmak istesem en fazla 200,240 km hız için oda kaputa en uygun motoru hangisi olur .

Moturu bulduk diyelim viteside motora göre yapmamız lazım . yani işin açıkçası .

Sıfır motormu toplasam.daha iyi olur yoksa
Herhangi bir 200 km üstü hız yapabilen araç motorumu daha iyi olur

Bütçe konusuna gelirsek arabayı almak için 10 ,13 bin TL var gerisi .. Kişisel zevke girdiği için herhangi bir maliyet yok kafamda ve bir bilgimde yok. Ancak para sorunum yok çalışıyorum . Yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar .

HARİKA BİR VOSVOS 2017 YAZINDA BENİM OLACAK (MI) ? 8-)

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir