Yeni model vosvoslar 2011 de üretime başlıyor

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Cvp: Yeni model vosvoslar 2011 de üretime başlıyor

Mesaj #21 gönderen carpe diem » Cmt Şub 05, 2011 7:23 pm

Neden olmasın :)

---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Mesaj #22 gönderen tolga ataman » Cmt Şub 05, 2011 9:25 pm

ucube lafına kesinlikle katılıyorum ve volkswagene mail atılması konsuunda gayet ısrarcıyım
büyük hayran!...
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Mesaj #23 gönderen tolga ataman » Cmt Şub 05, 2011 9:25 pm

ucube lafına kesinlikle katılıyorum ve volkswagene mail atılması konsuunda gayet ısrarcıyım
büyük hayran!...
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #24 gönderen gürhan » Cmt Şub 05, 2011 9:26 pm

almancası sağlam olanlar dilekçeyi hazırlasın...nereye mail atacağımızı söyleyin, kopyala yapıştır yapıp adımızı değiştirip mail atalım...

ama adamlar tamam yapıyoruz ulen dediklerinde hemen alabilecekmiyiz? ne kadar para çıkabileceğiz ?

işin birde bu tarafı var.. :)
ahmettekin
Vosdost
Vosvosumun adı: KİRAZ

Mesaj #25 gönderen ahmettekin » Cmt Şub 05, 2011 9:46 pm

valla ben okuldan almanca öğretmenlerine maili yazdırırım hele bir üretsinler biz alamazsak da thesamba üyeleri alır belki:)
20 D 3531 / 1973 - 1303
DÜNYAYI GÜZELLİK KURTARACAK, BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAYACAK HER ŞEY
Mertie
Vosdost

Mesaj #26 gönderen Mertie » Pzr Şub 06, 2011 1:52 am

Almanca dilekçe işi kolay yazarız belki haberlerede çıkarız almanyada "türkiyedeki birkac maceraperest bakın neler istedi" diye :) dediğim gibi ben herseye varım!
tam bu konu ile ilgili, geçen hafta baslayan ve bu hafta devam eden bir yazı dizisi vardı autoshow dergisinde. ilk kasa arabalarla tekrar günümüzde yapılanları karşılaştırmıslar. bu haftaki sayında T1 ve T5 karsılastırmasıda var. Yazının sonunda varılan nokta ve cıkarılan sonuc oldukca manidar; -sertlestirerek formülize ediyorum: bircok firma efsanelerin itici gücünü kullanarak geliştirdikleri modellerle kısa vadeli ticari kazanç saglamayı hedefliyorlar.
örneğin new beetle consepti hazırlandı, vw üretim bantlarında orta vadede kapasite boşlukları olacağı öngörüldüğü bir zamanda, yeni aracın lansmanı yapıldı ve kapasite boslugu düsük satıs volümlü bu aracların üretilmesiyle -dogru zamanda- bir nebze olsun önlenmis oldu.
Tüm bunlar olurken vw bir kumar daha oynadı ve aracın fiyatını beklenenin cok üstünde acıkladı. Böyle yaptılar cunki beetle efsanesi ile büyümüs ama birtürlü almaya cesaret edemeyen bununla beraber nostalji yasamak isteyen fakat günümüz donanımlarından vazgecemeyen bir kitle olduğunu biliyorlardı. ha tabi buaraclar vw kompakt ve kücük sınıf aracların satısınıda etkilememeliydi. vw bu ugurda bence cok güzel bir araba olan fox u bile harcamaya hazırdı, nitekim oyle de oldu.
Paran yoksa al sana polo varsa golf e bin haa cok paran varsa ve biraz hisli bir adamsan al sana new beetle benim canıma minnet!
2011 otomotivin altın yıllarından biri olacak bu sene üretmezler, 2 sene sonra falan daralma basladıgı zaman ısıtıp servis ederler new beetle imizi ;) böyle dedigime bakmayın severim vw i iyi markadır adamlarda haklı dısarda vahşi rekabet var
Kullanıcı avatarı
haypurtiryading
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #27 gönderen haypurtiryading » Pzt Şub 07, 2011 4:49 pm

Dilekçe vs. yazılsa bile seri üretimdeki gibi binlerce, milyonlarca üretilmeyeceği için fiyatı pahalı olur kanımca. Gerçi Preleri, 1300'leri yeniden üretseler, 60-70'lerdeki gibi kaliteyi, sağlamlığı, o ruhu yakalayabileceklerini zannetmiyorum. Sonuçta şimdiki hemen her vosvosta el emeği var. :)
Kullanıcı avatarı
KIRELLİ
Vosdost
Vosvosumun adı: Mikrop

Mesaj #28 gönderen KIRELLİ » Pzt Şub 07, 2011 10:34 pm

Bence o kadar da kötü değil yahu. vosvosun yanında yeni model ikinci bir araba düşünenler için tercih sebebi olabilir. Ama fiyat çok önemli tabi ki. Ben mesela ilerde vosumun yanına bir de polo düşünüyorum. Bakarsınız o polo, yeni vosvos olur. :)
Halil İbrahim KIRELLİ
Mertie
Vosdost

Mesaj #29 gönderen Mertie » Sal Şub 08, 2011 12:22 am

dilekce isin gırgırı tabi ama vosun gecen gün yeni polo yu test ettim iç mekanı oldukca genisletmisler eski kasasına sıgamıyordum bu kasası oldukca ferah, iscilikte cok hosuma gitti 1.2 dizel i alınabilir kanımca
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #30 gönderen ToRnedo » Sal Şub 08, 2011 12:59 am

Arkadaşlar 2011 jetta model araç 15.000$ dan başlıyor fiyatı.Yani 22500TL civarında.Ancak Türkiye'ye geldiğinde fiyat bu olmuyor maalesef.Vergiler vs 40000TL yi buluyor.

Ki düşünün bu araç tüm donanımlara sahipken bizim vosları üretseler sizce ne kadar üretirler? Eminimki 3000$ 4000$ doları geçmez.İki katı ile TR de olsa 10000TL yi geçmez diye düşünüyorum sıfır vosvos.Ama yaparlarmı yapmazlar :)
Yahya Ufuk ÜN
0531 204 20 13
[email protected] (msn-eposta)
Tıfıl 1974 doğumlu 1303A
Resim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir