34 BP 0051 aranıyor

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

34 BP 0051 aranıyor

Mesaj #1 gönderen kadircan » Pzr Şub 06, 2011 1:50 pm

cuma aksami annemin evinin onunde bademimize ( renault clio )arkadan carpip hasarlamislar,komsumuz carpan aracin plakasini almis 34 BP OO51 beyaz bir minubus dedi,fakat bademimin yanina dokulen parcalardan anladigim kadariyla bu arac buyuk ihtimal renault kangoo,

karakoldan savciliga dilekce yazip sikayette bulunmam istendi ama oradanda ogrendigim bizim super adelet sistemimizle bulunmasinin ve cozume ulasmasinin uzun surecegi seklinde oldu,ayrica bilirkişi aracimi inceleyecekmis ondan sonra isleme basliyacaklarmis ve 200tl gibi bir rakam odeyip hersey bitincede bu parayi kaskodan alacakmisim,yani uzun is,

benimde aklima bu araci kendim bulmak ve tutanak tutmak geliyor bu sanki daha kolay olur,iki gundur bu bolgedeki araclarin plakalarini kontrol ediyorum,

sizden ricam,bana bu araci bulmamda yardimci olabilirmisiniz veya yardimci olabilecek tanidigi olan varmi,

aranan arac beyaz renault kangoo veya minubus
arac jant kapakli alasim jant degil
ve hasarı sag tarafinda,buyuk ihtimal arka sag teker bolgesinde

bu mesaji diger forumlarda yazacagim,o nedenle rahtsizlik verirsem simdiden ozür dilerim

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 34 BP 0051 aranıyor

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Şub 06, 2011 6:46 pm

geçmiş olsun...internette eskiden oplaka sorgulama diye bir bölüm vardı..şimdi denedim kalkmış..daha doğrusu e devlet diye bir konuma aktarılmış..ptt den tc kimlik verilip bir vatandaşlık şifresi alınıyormuş..o şekilde internetten girilip sorgulama yapılabiliyormuş..bende yeni öğrendim.

plaka sorgulamadan plakayı girip aracın modeli rengi ve bir takım bilgilerini bulabiliyorsunuz...ordanda ilgili aracın servislerinden yardımcı olunabilir belki..yada sigorta yapan acentelerden plakanın bağlı olduğu kişi yada firmaya ulaşılabilir.
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #3 gönderen kadircan » Pzr Şub 06, 2011 7:32 pm

tesekkür ederim,bir süredir sorgulama işlemleri e-devlet şifresiyle yapılıyor benim şifrem vardı kaybetmişim,fakat işin güzel yanı aracı daha doğrusu kayıtlı olduğu şirketi buldum sonrasındada internet ve google earth sayesinde adres netleşti sabah erkenden kapılarında olacağım
Mertie
Vosdost

Mesaj #4 gönderen Mertie » Pzr Şub 06, 2011 10:18 pm

hocam gecmıs olsun ama büyük ihtimal seni ignore edeceklerdir, sana carpan aracı hasarlı bir sekilde gorursen polis cagırıp zabıt tuttur, yoksa senle tartısırlarken bile arabayı goturup kaybedebilirler
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Pzr Şub 06, 2011 10:41 pm

slm.çok geçmiş olsun.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #6 gönderen kadircan » Pzt Şub 07, 2011 5:48 pm

bugun adrese gittim arac gecen hafta satılmış fakat satış devrini vermemişler,alan firmayı aradılar ve bu hafta sonu zararımız karşlanacak
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #7 gönderen gürhan » Pzt Şub 07, 2011 10:00 pm

hadi gözünüz aydın...
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #8 gönderen kadircan » Pzt Şub 07, 2011 10:35 pm

tesekkür ederim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #9 gönderen vosbik » Pzt Şub 07, 2011 11:47 pm

tekrar geçmiş olsun.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 1 misafir