tek vuruşta tüvtürk vizesi

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: tek vuruşta tüvtürk vizesi

Mesaj #11 gönderen gürhan » Pzr Şub 20, 2011 9:33 pm

blue-chip yazdı:eğer normal ısıtma sisteminiz ön cama ulaşıyorsa sorun yok. adamlar öğrenmişler vosvosları meraklanmayın. koltuk arası kolları kaldırıp gaza yükleniyorlar elleri ile ızgaraları kontral ediyorlar.

hay murat ağzını yiyeyim...sen ne güzel şeyler söyledin şimdi...öyleyse sıkıntı yok...bekiri aradım sonuncusunu geçen vermiş..250 liraya...kafamda proje hazırlama safhasına geçiyordum ki ; mesajını okudum...Allah tuttuğunu altın etsin. :heyyo:

mustafaakin
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ayşe

Mesaj #12 gönderen mustafaakin » Çrş Haz 15, 2011 10:18 pm

konya merkez tüv istasyonuna sabah saat 10:00 sularında rendevusuz olarak gittim. saat 18:00 sularında sıranın bana gelmesiyle bütün ilgiyi ayşeciğim çekti ve yepyeni arabalar orda muayeneyi geçemezken sadece önceden far ayarı yaptırarak vizeyi aldım atiker marka lpgyide böylece işletmiş oldum ruhsata ne yağ ısıtmalı oluşuna baktılar nede kaloriferlere 2 kusurum vardı ilkyardım çantasında eksik malzeme ve yangın tüpünün agzındaki ıvırzıvır hatalıymış neticede gidip görmek lazım illa ceza yemeyi beklemeye luzum yok :)
Resim
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #13 gönderen yavuzss » Çrş Haz 15, 2011 10:50 pm

Sol kol aşağı sağ kol yukarı bakarsa ön cama daha fazla gelir, tabi tüm tertibat faal ise :)
lusha
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #14 gönderen lusha » Cmt Haz 18, 2011 10:24 am

evet bütün deteyları öğrenmişler. ben eskişehirde muayeneye soktum ama iki seferdede kalörüfer sistemi iptal edilmiştir diye ağır kusur yazdılar ve geçemedim. anlatamadım adamlara bunda fan sistemi yok motordan sıcaklık hava alıyor diye :(
NihatCan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: Feriha

Mesaj #15 gönderen NihatCan » Sal Ara 11, 2012 1:19 am

Hocam merabalar benim 74 1200 st bi vosum var suan sanayide tedavi altinda vizeye girecek fakat daha onceki 1300 vosumda bagaj sag sol kisimda cama kalorifer borulari uzaniyordu fakat bunda yok.vizede problem olcakmidir?
ulucinar
Vosdost

Cvp: Cvp: tek vuruşta tüvtürk vizesi

Mesaj #16 gönderen ulucinar » Sal Ara 11, 2012 5:25 pm

mustafaakin yazdı:konya merkez tüv istasyonuna sabah saat 10:00 sularında rendevusuz olarak gittim. saat 18:00 sularında sıranın bana gelmesiyle bütün ilgiyi ayşeciğim çekti ve yepyeni arabalar orda muayeneyi geçemezken sadece önceden far ayarı yaptırarak vizeyi aldım atiker marka lpgyide böylece işletmiş oldum ruhsata ne yağ ısıtmalı oluşuna baktılar nede kaloriferlere 2 kusurum vardı ilkyardım çantasında eksik malzeme ve yangın tüpünün agzındaki ıvırzıvır hatalıymış neticede gidip görmek lazım illa ceza yemeyi beklemeye luzum yok :)

Tüpü işletmek için ne gerekli kardeşim ben de en yakın zamanda 2012 bitmeden gireceğim inşaallah

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir