Vosvos alacağım yardım

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kogame
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Vosvos alacağım yardım

Mesaj #1 gönderen kogame » Sal Şub 22, 2011 11:58 am

Değerli arkadaşlar sizde biliyorsunuz vosvos çok eski bir araba şu son günlerde bir merak sardım bir vosvos buldum almayı düşünüyorum öncelikle vosvosun hangi modelleri iyi ? Tutulan bir modeli var mı?? iyi bir vosvosu nasıl almalıyım pazarden karpuz almıyacağım vosvos alacağım onun için nasıl anlarım iyi bir vosvos olduğunu tecrübesiz bilgisiz ilk defa araba alacak biriyim. teşekkürler..

vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: Vosvos alacağım yardım

Mesaj #2 gönderen vosbik » Sal Şub 22, 2011 12:30 pm

slm.aramıza hoşgeldiniz.öncelikle kendinizi tanıtan bir mesaj yazsaydınız daha iyi olurdu.hangi şehirdesiniz mesleğiniz vb .

sorularınıza gelirsek, forumda bu konuyla ilgili bir çok konu var.Vos almak biraz zor bir iştir.herkes vostan anlamaz.ustasıda kullanıcısıda biraz farklıdır.özel bir modeli yok şu iyidir bu iyidir diye.kasadı düzgün olsun geri kalan herşey bir şekilde yapılır.forumdan fırsat buldukça konuları okuyun.acele etmeyin.unutmayın vosvos pahalı bir hobidir.3 e alır 5 e süper bir vos yaparım fikrine kapılmayın.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #3 gönderen serdarbuğan » Sal Şub 22, 2011 9:48 pm

öncelikle bu iş için ne kadar bir bütçe ayırdınız onu da belirtirseniz daha iyi olur .bence vos almayı kafana koyduysan herşeyden önce kendine iyi bir usta bulmalısın.usta vardır vosu vezir eder usta vardır vosu rezil eder.ayrıca model olarakta kendine hangisini yakın olarak görüyorsan ona yönel.bana her vos güzeldir.ayrıca alacağın vosun kaportası düzgün olsun motor ve diğer aksamlar bir şekilde halolur ama kaporta işi hem zahmetli hem de maliyetli bir iştir.ama onunla yaşayacağın keyifli anlar sonrasında harcadığın her kuruşuda eminim helal edeceksin en azından ben öyle yapıyorum :yıldız:
Resim
kogame
Vosdost

Mesaj #4 gönderen kogame » Sal Kas 08, 2011 3:13 pm

Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar konuya dahil oldum, Ankara'da yaşıyorum kırıkkalede öğrenciyim. 3000-3500 TL arası vosvos almayı düşünüyorum bir kaç tane sahibinden.com da buldum sizlerede onları göstermek fikirlerinizi almak istiyorum. Bayram sonrası ilk işim bu arkadaşları aramak ve bir usta bulup arabayı göstermek istiyorum. Usta bulmadan öncede vosvos sever anlayan bir arkadaşda vosvos alımında bana yardımcı olursada çok sevinirim. İlanlara bakıp yorum yaparsanız arabalar arasındaki farkı belirtirseniz sevinirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 207/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 854/detay/
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #5 gönderen izustun » Cmt Şub 25, 2012 4:25 pm

gonderdigin ilanlar kaldirilmis bakamadim ama o fiyatlara temiz birtane bulman biraz zor.
Resim

(o\_!_/o)

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir