Kapalı Garaj Arıyorum-İstanbul(And)

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Mertie
Vosdost

Kapalı Garaj Arıyorum-İstanbul(And)

Mesaj #1 gönderen Mertie » Pzr Nis 03, 2011 10:49 pm

Merhaba arkadaslar,

yeni bir araba aldım ve bununla birlikte artık otoparkımızda yer kalmadı. Sokakta durdugu yerde cürümesini de istemediğimden kaplumbaga mı birkac cürüyen yerini onararak, branda kapatıp, kapalı bir garaj bulup takoza çekmek istiyorum.(Yagısların tekrar baslayacağı eylül ekim ayları gibi)
Sizlerden ricam yer problemi olmayan bir kapalı garajı olan veya piyasadaki aylık 150 tl gibi rakamlar talep etmeyen bir garaj tanıyanınız varsa bana haber vermenizi rica ediyorum.
İStanbul Bostancı'da ikamet ediyorum tabii bu garajın bu çevrede yada en azından anadolu yakasında olması gerekiyor. Kulağına birşey gelirse haber verin lütfen.
Hepinize voslu günler!!

blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Cvp: Kapalı Garaj Arıyorum-İstanbul(And)

Mesaj #2 gönderen blue-chip » Pzt Nis 04, 2011 10:04 am

ümraniye ispark aylık 80 TL galiba hem temiz ve havadar bir mekan, bir sürü cillop amerikanı yatırıyorlar orada. haldun alagaş spor kompleksinin arkası hemen.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Mertie
Vosdost

Cvp: Kapalı Garaj Arıyorum-İstanbul(And)

Mesaj #3 gönderen Mertie » Prş Nis 07, 2011 10:41 am

blue-chip yazdı:ümraniye ispark aylık 80 TL galiba hem temiz ve havadar bir mekan, bir sürü cillop amerikanı yatırıyorlar orada. haldun alagaş spor kompleksinin arkası hemen.

saol murat arastırıcam

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir