34 ZE 604 restorasyonuna başladım arkadaşlar

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kul_emre
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: kanarya

Cvp: 34 ZE 604 restorasyonuna başladım arkadaşlar

Mesaj #21 gönderen kul_emre » Pzr Nis 17, 2011 12:25 pm

ilkeer yazdı:kardeşim işin çok zor çürükler bayağı bi ugraştıracak kolay gelsin

eywallah

kul_emre
Vosdost

Mesaj #22 gönderen kul_emre » Pzr Nis 17, 2011 12:29 pm

yavuzss yazdı:Kupa bu kadar çürük olmasına rağmen görüldüğü kadarı ile desteklenmeden ayrılmış ve kasa esnemiş. Şaseye oturtmakta sıkıntı yaşayacaksınız. Sanırım araç önceden motor yangını geçirmiş, saclar bitik. Kolay gelsin, ben olsaydım özel olarak manevi bir değeri yoksa, aile yadigarı vs. değilse uğraşmaya değmez.

evet kasa desteklenmeden ayrıldı tespitiniz doğru çünkü kupadaki çürükleri yama yapmaktansa yeni kupa arıyorum yeni kupa daha mantıklı geliyor çünkü haksızmıyım bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #23 gönderen efemm006 » Pzr Nis 17, 2011 8:50 pm

Okadar yorumun üzerine bişey demek pek iç açıcı olmayackatır sanırım.Allah kolaylık versin emek hiç bir zaman karşılıksız kalmaz fakat bir vos parası rahatlıkla harcayacaksınız gibi.
Erdi Hasırcı
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #24 gönderen gürhan » Pzr Nis 17, 2011 9:24 pm

ilk başta mesajına gelip düzenleyi tıkla..fotoğraf linklerinin başına [img]sonunada[/img] yi kopyala yapıştır...fotoğrafların kendiliğinden açılacaktır.
gelelim vosvosuna...gerçeklerimi yoksa duymak istediklerinimi söyleyelim...sağlam bir 1303 kupası bulup bunun sağlam parçalarını oraya aktar...buna kaynak üstüne kaynak yaptırman lazım...çürük her yere işlemiş...gözle görünmeyen yerlerde bile çürükler vardır...adam etmen çok zor...yapacağın masraf çok olur...farzedelimki bitirdin...ortaya çıkan sonuçtan ne kadar memnun olursun bilemem...
evet söylediklerimiz üzücü...ama zararın nersinden dönsen kardır.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #25 gönderen orko » Pzt Nis 18, 2011 7:42 am

olurda eğer tamamlanırsa bu vosvos el değmeyen hiç bir yeri kalmayacak. yorum istemişsiniz ama diyecek bir sözüm yok. ne bırak boşver diyebilirim ne de devam et. ama ben olsaydım, yerim müsait olsaydı, zamanım ve biraz da param olsaydı bir kaç yıl bile sürse devam eder yapardım... kolay gelsin üstad. hayırlısı neyse o olsun..!
stresss...
kul_emre
Vosdost

Mesaj #26 gönderen kul_emre » Pzt Nis 18, 2011 9:42 am

gürhan yazdı:ilk başta mesajına gelip düzenleyi tıkla..fotoğraf linklerinin başına [img]sonunada[/img] yi kopyala yapıştır...fotoğrafların kendiliğinden açılacaktır.
gelelim vosvosuna...gerçeklerimi yoksa duymak istediklerinimi söyleyelim...sağlam bir 1303 kupası bulup bunun sağlam parçalarını oraya aktar...buna kaynak üstüne kaynak yaptırman lazım...çürük her yere işlemiş...gözle görünmeyen yerlerde bile çürükler vardır...adam etmen çok zor...yapacağın masraf çok olur...farzedelimki bitirdin...ortaya çıkan sonuçtan ne kadar memnun olursun bilemem...
evet söylediklerimiz üzücü...ama zararın nersinden dönsen kardır.

gürhan abi dediğin gibi resimleri düzenledim. bende bu kupada herhangi birşey yapmak istemiyorum her yeri yama içinde kalacak onun yerine bir kupa bulup onun üstünde çalışacağım.
kul_emre
Vosdost

Mesaj #27 gönderen kul_emre » Pzt Nis 18, 2011 9:46 am

bu arada arkadaşlar 74 model bombe cama uyumlu temiz kupa arıyorum istanbuldayım. Ama antalyadan bir abimdende buldum eğer başka uygun temiz bulamazsam antalyadakini alacağım.
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #28 gönderen blue-chip » Pzt Nis 18, 2011 3:49 pm

kupayı buldun diyelim ama şase de iç açıcı değil ki?
yavuz'a %100 katılıyorum. eğer manevi bir değeri yok ise gerçekten çok üzer uğraşması, parana emeğine yazık olur...
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #29 gönderen Doğu » Pzt Nis 18, 2011 6:57 pm

Kolay gelsin Allah yardımcınız olsun. Üzerinde uğraşıldıktan sonra güzel olmayacak şey yoktur ama sonunda maddi ve özellikle manevi götürüsü daha fazla olur sanırım. İnşallah bitince içinize sinerek binebilirsiniz.
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #30 gönderen serdarbuğan » Pzt Nis 18, 2011 8:19 pm

bencede çok fazla uğraşma sorun sadece kupa olsa neyse şase de bitik ama ben uğraşırım diyorsan senin bileceğin iş :olmaz: inşallah sonunda güzel bir iş ortaya çıkar da bizi de utandırırsın :)nasıl böyle çürümüş anlayamadım resmen harcamışlar zavallıyı :ağla:
Resim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir